Safolk ovce

Da da on ima a video sam ovnica od njega u somboru extra je
 
Dobar vam dan svima ovcarima molio bi vas da navedete sve ovcare koji drze rase Safolk znaci telefone adrese i sve sto znate o tim odgaivacima samo tako mozemo pomoc jedni druge unaped zahvalan i sve ozbiljne odgaivace pozdravljam cao
 
Medo Brundo,slika je vec vidjena al vredi jos jedared(iz vise razloga)
2db8cow.jpg
 
Mirko,crno pa se ne vidi!:)E sramota ovakav baja a cime raspolaze,crvuljak,ne moze ni da zagolica,bruka,romanovac bi je vec u zicu nabio!:))))))))
 
Kolege ne vidite dobro "trenutno vraca oruzje u futrolu"no i da nije tako ja dajem prednost ovom crnom MEDVEDU podseca me na IDF po konstituciji,nizak,sirok ma delija
 
Dobar vam dan svima ovcarima molio bi vas da navedete sve ovcare koji drze rase Safolk znaci telefone adrese i sve sto znate o tim odgaivacima samo tako mozemo pomoc jedni druge unaped zahvalan i sve ozbiljne odgaivace pozdravljam cao

Pozdrav, niko nije odgovorio na ovaj post, ima nas jos zainteresovanih za ovu rasu pa bi nam ove informacije dobro dosle..... Hvala,,
 
Predstavio sam se u rubrici PREDSTAVI SE,,, ako treba i ovdje nije problem... sve za dobru informaciju,,,, pozdrav.
 
Poljoprivredni fakultet u Novom Sadu farma u Temerinu ima safolk rasu a odatle i potiču sva grla u Srbiji.
 
Škotska je to. Zna li neko u čemu je tajna boje, na slikama i klipovima se često vidi ta razlika i gotovo narandžasta vuna a crna dlaka na glavi i nogama kao da je zagasito plava?
 
Nazad
Vrh