Safolk ovce

sulc

Član
Učlanjen(a)
7 Maj 2011
Poruka
172
Da da on ima a video sam ovnica od njega u somboru extra je

Učlanjen(a)
27 Dec 2011
Poruka
23
Dobar vam dan svima ovcarima molio bi vas da navedete sve ovcare koji drze rase Safolk znaci telefone adrese i sve sto znate o tim odgaivacima samo tako mozemo pomoc jedni druge unaped zahvalan i sve ozbiljne odgaivace pozdravljam cao

dejan26

Novajlija
Učlanjen(a)
7 Avg 2009
Poruka
1.363
Mirko,crno pa se ne vidi!:)E sramota ovakav baja a cime raspolaze,crvuljak,ne moze ni da zagolica,bruka,romanovac bi je vec u zicu nabio!:))))))))

MIRKOPOZEGA

Novajlija
Učlanjen(a)
29 Jun 2010
Poruka
1.097
Kolege ne vidite dobro "trenutno vraca oruzje u futrolu"no i da nije tako ja dajem prednost ovom crnom MEDVEDU podseca me na IDF po konstituciji,nizak,sirok ma delija

hasko-ba

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2012
Poruka
52
Dobar vam dan svima ovcarima molio bi vas da navedete sve ovcare koji drze rase Safolk znaci telefone adrese i sve sto znate o tim odgaivacima samo tako mozemo pomoc jedni druge unaped zahvalan i sve ozbiljne odgaivace pozdravljam cao
Pozdrav, niko nije odgovorio na ovaj post, ima nas jos zainteresovanih za ovu rasu pa bi nam ove informacije dobro dosle..... Hvala,,

hasko-ba

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2012
Poruka
52
Predstavio sam se u rubrici PREDSTAVI SE,,, ako treba i ovdje nije problem... sve za dobru informaciju,,,, pozdrav.

sarbanac

Novajlija
Učlanjen(a)
17 Dec 2010
Poruka
1.632
Poljoprivredni fakultet u Novom Sadu farma u Temerinu ima safolk rasu a odatle i potiču sva grla u Srbiji.

Učlanjen(a)
21 Avg 2010
Poruka
4.096
Škotska je to. Zna li neko u čemu je tajna boje, na slikama i klipovima se često vidi ta razlika i gotovo narandžasta vuna a crna dlaka na glavi i nogama kao da je zagasito plava?

Vrh