Sa čim perete poljoprivrednu mehanizaciju? --> perači pod visokim pritiskom.

Искочио ми банер са овим - https://ananas.rs/proizvod/annovi-p...0-dss-2600w-ar-blue-clean-perac-tss117/256716

Два комада "Анови Реверби" - један од два и по киловата и 180 бара, а други од 1,3 киловата и 110 бара и све то за 27 'иљада без других трошкова. Канда није лоша варијанта...
Uzimaj to dok ima.
 
Zašto bi kupovao dva nepoznata perača odjednom? Bolje kupi neki poznatije marke... Osim toga, ne piše da li je pumpa plastična, kolika je dužina creva itd. Moje iskustvo govori da bez 10m creva perač je teško upotrebljiv. Ne možeš da opereš ni auto srednje veličine, a da ne pomeraš perač, što je veoma nezgodno.
 
Uzimaj to dok ima.
Купио тробрзински "Лавор" пре неку годину. Да нисам, озбиљно бих размотрио ову понуду.

Bolje kupi neki poznatije marke...
Даре, људи су одавно у том бизнису, тако да не сумњам да имају довољно компетенција. А што се тиче два конретна перача, увек можеш да прогуглаш и ископаш какве су конструкције.
 
To nije nepoznat perac, to je jako poznata marka. Neki modeli na oko djeluju daleko ozbiljnije od karcher-a koji se smatra najboljim.
Za te pare ne mozes ocekivati mesinganu glavu i neku veliku duzinu crijeva, to je napravljeno za hobi da operes auto i malo dvoriste vikendom.
Ako se gleda nesto ozbiljnije da traje a da nije skupo treba pogledati starije karcher-e sa mesinganim glavama. Dosta kvalitetni i izrdzljivi, dijelovi se lako nalaze.
 
Ok, svako nek kupuje šta mu odgovara. Ja iz iskustva tvrdim da bez 10m creva ne može da se opere auto, a da to nije mučenje.
Takođe ne vidim poentu kupovine dva perača istovremeno. Ja bih uvek pre kupio model više klase nego dva od kojih mi ni jedan ne završava posao. Ali to sam samo ja ;)
 
Ja kupio lavor za 100e cist promasaj pravi lavor vise bio u servisu nego sto je radio.. Na kraju odustao.. Zao mi sto nisam. Odma kupio kercher k7
 
Takav je i moj. Karcher 1090 HD 6.5kw, ako sam dobro zapamtio, sporohodni motor vodom hlađen, 190-200 bari (po prospektu nov je dostizao 220) 18lit vode u minuti, keramički ventili, mesingana glava.... Ma, milina nakon višegodišnje patnje sa plastikanerima. Doduše malog Boša i sad koristim za pranje auta i sitnih stvari koje mogu držati u ruci dok ih perem. A karcher za sve ostalo. Od tepiha do kombajna.
 
Sledeci uzimam da iima toplo pranje to mi je najbitnije.Naravno polovan, skupi su novi bar za moje potrebe.
 
Nazad
Vrh