Ruski traktori

izgledaju kao da su od nekog bagera napravljeni.Ja mislim da to sto rusi napravi to je neunistivo , bar ja mislim mozda gresim.
 
vidis da se ipak ide u sumu sa duplim gumama.za njega nema prepreka. samo kanjon ili reka .
 
da ali mozez da primetis da je to ustvari obicna sikara i to i to ravnica kao tepsija,a nase sume nisu takve proseni nagib terena nasih suma je 45stepeni,nema on tu sta da radi! :nono:
 
Evo slika koje sam nasao na internetu
tar2g0.jpg

nd94rs.jpg

2cyp0s2.jpg

4kbntf.jpg

308zc3p.jpg
 
Kao što sam ranije objasnio, slike potvrdjuju da je Kirovets pravi "traktor", jer po definiciji to predstavlja vozilo za vuču. Dakle ne kamion ili bager, Kiro je pravi traktor. Ovo rješenje sa tri osovine sam takodje spomenu, vidi se da se koristi na snijegu a i vojska ih jako cijeni jer su nepoderivi i neosjetljivi na loše gorivo, loše terene i grubo postupanje.

Ona verzija sa gusjenicama je baš zanimljiva, volio bih vidjeti neki snimak kako to ide, mogu misliti...
 
pitam se samo kako sistem upraljanja radi na ovome gusjeničaru :sta:

nsnidza je napisao(la):
Pa verovatno za sneg kako ja kontam, jer to na zemlji ne bi moglo da skrece, milim da bi jedino tu imao problema.
nsnidza je napisao(la):
Pa verovatno za sneg kako ja kontam, jer to na zemlji ne bi moglo da skrece, milim da bi jedino tu imao problema.
:D aaaaaaaaa preteče me :D
 
Ja sam sa 577 i cisterno 8000l imao problema sa skretanjem po blatu.Morao sam kocnicama.Mozda i ovaj tako.
 
Nazad
Vrh