Ruski traktori

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.415
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Jos malo masina iz rusije koje su manje poznate :cao:

harkovski
16025ns.jpg

harkovski
oh3dv.jpg

jarilo
2ypdp8j.jpg

kamaz
243i9e9.jpg

kirovec
dq2er8.jpg

kirovec
wu2b8i.jpg

rosich
2132d8p.jpg

slavich
2edplyp.jpg

slobojanec
2aj5kja.jpg

tolpar ujedno meni i najlepsi od svih i evropskih :cool:
6r7uc5.jpg
 
::svaka cast:: za neke znam ali ovaj slobojanec ... tome zakucaj neku "cevku" u americi i daj dobrrruu sajlu "zakucaće " je za eUropu , ameriku, mislim :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246838610[/time]_________________________________________________
kamaz je (barem meni) poznat po kamionima koji "PESAK PRETVARAJU U "PRAŠINU""jel tako? U paris -dakar ...idu ko ludi nema boljih KAMIO0NA , da naglasim...da nedodje do zabune :cao:
 
ovaj zeleni tolpar mi lici nesto izmedju deutz fahr agrotrona jer ima istu kabinu i haubu kao new holland..i taj kamaz je ustvari mc cormick samo ima nelepnice kamaz,,,izgleda da i rusi konkuruju evropske traktore :D
 
a jesu li ti kamazi sta jeftiniji od McCormick-a? zna li neko nesto o tome. trazio sam ih danas na netu, doduse nisam bio uporan, ali ih nesto nisam nasao (kolko god to zvucalo nemoguce za internet)
 
kao sto je i mc cormick proveren tako je i taj kamaz proveren ali on je mc cormick samo ima kamazove NAPEPNICE ,isto kao i case i new holland...au stvari mc cormick je isti kao i srariji modeli case ih traktora :D
 
Johny CASE IH je napisao(la):
kao sto je i mc cormick proveren tako je i taj kamaz proveren ali on je mc cormick samo ima kamazove NAPEPNICE ,isto kao i case i new holland...au stvari mc cormick je isti kao i srariji modeli case ih traktora :D
vise lici na kejsa,ustvari isti kejs samo druga nalepnica.
 
fbb7g8.jpg

2gsk5ty.jpg

a161cj.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1246994051[/time]_________________________________________________
pogledajte samo prednju masku kod kejsa i kod mc Cormicka pa procenite na koga vise lici KAMAZ T215
 
na mc cormicka samo kamaz ima malo drugaciju kabinu sve ostalo je isto i nesvidja mi se naprimer mc cormickov traktor sa ruskim nalepnicama KAMAZ to je isto kao da bi neko zalepio na kejsa nalepnice BELARUS :sta: izgleda da je konkurencija sve veca pa i rusi oce da budu kao evropljani
 
Johny CASE IH je napisao(la):
na mc cormicka samo kamaz ima malo drugaciju kabinu sve ostalo je isto i nesvidja mi se naprimer mc cormickov traktor sa ruskim nalepnicama KAMAZ to je isto kao da bi neko zalepio na kejsa nalepnice BELARUS :sta: izgleda da je konkurencija sve veca pa i rusi oce da budu kao evropljani
ne tacno...verovatno McCormick koji je ortodoxni amerikanac nema prodju na istoku pa su mu nalepili nalepnicu KAMAZ da bi ga prodali u rusiji ..... inace rusi i dalje imaju animozitet prema Amerima.
 
Nazad
Vrh