Ruski traktori

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.766
Jos malo masina iz rusije koje su manje poznate :cao:

harkovski

harkovski

jarilo

kamaz

kirovec

kirovec

rosich

slavich

slobojanec

tolpar ujedno meni i najlepsi od svih i evropskih :cool:

jhon dere

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2009
Poruka
961
::svaka cast:: za neke znam ali ovaj slobojanec ... tome zakucaj neku "cevku" u americi i daj dobrrruu sajlu "zakucaće " je za eUropu , ameriku, mislim :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246838610[/time]_________________________________________________
kamaz je (barem meni) poznat po kamionima koji "PESAK PRETVARAJU U "PRAŠINU""jel tako? U paris -dakar ...idu ko ludi nema boljih KAMIO0NA , da naglasim...da nedodje do zabune :cao:

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
ovaj zeleni tolpar mi lici nesto izmedju deutz fahr agrotrona jer ima istu kabinu i haubu kao new holland..i taj kamaz je ustvari mc cormick samo ima nelepnice kamaz,,,izgleda da i rusi konkuruju evropske traktore :D

dr Dule

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2009
Poruka
261
a jesu li ti kamazi sta jeftiniji od McCormick-a? zna li neko nesto o tome. trazio sam ih danas na netu, doduse nisam bio uporan, ali ih nesto nisam nasao (kolko god to zvucalo nemoguce za internet)

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
kao sto je i mc cormick proveren tako je i taj kamaz proveren ali on je mc cormick samo ima kamazove NAPEPNICE ,isto kao i case i new holland...au stvari mc cormick je isti kao i srariji modeli case ih traktora :D

zzivica

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2009
Poruka
1.210
Johny CASE IH je napisao(la):
kao sto je i mc cormick proveren tako je i taj kamaz proveren ali on je mc cormick samo ima kamazove NAPEPNICE ,isto kao i case i new holland...au stvari mc cormick je isti kao i srariji modeli case ih traktora :D
vise lici na kejsa,ustvari isti kejs samo druga nalepnica.

Dragan18

Član
Učlanjen(a)
10 Avg 2008
Poruka
5.473

_________________________________________________Post je spojen: [time]1246994051[/time]_________________________________________________
pogledajte samo prednju masku kod kejsa i kod mc Cormicka pa procenite na koga vise lici KAMAZ T215

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
na mc cormicka samo kamaz ima malo drugaciju kabinu sve ostalo je isto i nesvidja mi se naprimer mc cormickov traktor sa ruskim nalepnicama KAMAZ to je isto kao da bi neko zalepio na kejsa nalepnice BELARUS :sta: izgleda da je konkurencija sve veca pa i rusi oce da budu kao evropljani

Dragan18

Član
Učlanjen(a)
10 Avg 2008
Poruka
5.473
Johny CASE IH je napisao(la):
na mc cormicka samo kamaz ima malo drugaciju kabinu sve ostalo je isto i nesvidja mi se naprimer mc cormickov traktor sa ruskim nalepnicama KAMAZ to je isto kao da bi neko zalepio na kejsa nalepnice BELARUS :sta: izgleda da je konkurencija sve veca pa i rusi oce da budu kao evropljani
ne tacno...verovatno McCormick koji je ortodoxni amerikanac nema prodju na istoku pa su mu nalepili nalepnicu KAMAZ da bi ga prodali u rusiji ..... inace rusi i dalje imaju animozitet prema Amerima.

Vrh