Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Lepo, lepo. Ni Sencanski nije bio nista manji nego obicno mada sam ja ocekivao drugacijje. Jedina mana mnogo kojekakvih krpa i krpica, ni jedno tele ili prase. Kobasice 500 dinara, pivo 230. Kupili koju S oprugu, koju diznu za prskalicu, pojeli kobasicu uz pivo i dosta za prvi ovogodisnji vasar.
 
Pitanje za clanove koji posecuju oba od ovih vasara. Je li bolje otici na vasar u Rumi ili vasar u palanci, ima li neke vece razilke u kolicini robe?

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ono sto cujem od trgovaca je da je vasar u Rumi malo veci, inace ponuda zavisi od meseca do meseca, nekad je top nekad ocaj.. Pricam o Palanci, vrvt je slicno i u Rumi.
 
Meni je vremenski podjednako otići i u Rumu i u Palanku.
U Palanci je dobar vašar, jedino što je u februaru baš ogromna gužva. Em državni, em verski praznik pa svi dodju na vašar, a uglavnom bude lepo vreme.
 
Znam da zavisi najvise od vremena kakav ce biti, meni je palanka bliza za oko 90 km zato bih radije u palanku, ako je ponuda slicna.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ekipo,
Da li ovde ima neko ko je prodavac na većim vašarima Ruma, Palanka itd, naravno da prodaje traktorske delove, itd, ako bi bio ljubazan da mi se javi u PP? :D
 
Pogledajte na dobru zemlju na facebook, ostavljaju ljudi oglase sa bas dosta delova, verovatno posecuju i vasare
 
Svakako nas zanima još informacija o tom vašaru, pa tražimo nekog ko je detaljno upućen u sistem funkcionisanja, ali na kraju krajeva, otićićemo pa ćemo se lično o svemu raspitati 🙂
 
Nazad
Vrh