Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Bice slab vasar ja planirao da idem ali sneg bljuzgavica.Icu mozda u aprilu ali ce onda biti opsti krkljanac. :haha:
 
Došlo do promene plana, nedolazimo galki i ja sutra u Rumu, hladno a i sneg pada pa neće moći da se razgleda roba pošto će biti prekrivena snegom, videćemo se sledećeg onda je nedelja i nadam se da će nas biti u većem broju. Poz, ko ide neka mu je srećan put.
 
Matić je napisao(la):
Vašar veoma loš.Put do Rume vrat da slomiš,smetovi,neočišćeno ma užas jedan.
Nema ni za Novi Sad soli a kamoli za rumu.Sledeci kad navalite svi opustosice te vasar :haha:
 
Vašar skoro pa nikakav, prilazni putevi loše očošćeni, otpadnog gvožđa dosta, puno teladi na prodaju, malo prasića i jaganjaca, Vendi (na sreću) promukla pa nije mogla da peva...
 
Bio sam i ja danas,put je zadovoljavajuci cak od Valjeva do Sabca odlicno!Malo losije od Platiceva do Rume ali nista strasno.U sustini vasar nista posebno,ponuda losa,svi imaju istu robu istog kvaliteta ::lose::
Od mehanizacije nista,osim dve balirke vredne pomena : John Deere 346A i welger 530,i dve sejalice za kukuruz i minav setvospremac 2.5 m.
Cene jake,pa kako ko prodje!Oko 12 je poceo slab sneg sa vetrom i nazirao se kraj vasara.Bar za mene...
 
Nazad
Vrh