Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Da li je neko isao na vasar u Rumi?
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Tuga i jad sto se tice mehanizacije samo je garavih bilo koliko hoces ::lose::
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Hvala Sreamac!Martovski ce biti bolji pa se vidimo! :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Bio i ja sa kolegama kupio muzilicu za ovce pozvao clanesavoris a on vec poso i sa njim ispucam sav kredit pa nisam imao da zovem druge
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Vidimo se ili u 4. ili 5. mjesecu... Prije mi se nikako ne isplati, jer je pre hladno pogotovo da se trguje zeljeznim djelovima, pa da mi se ruke smrznu ;)
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ide li neko u Rumu ?
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Sta da se radi,a u aprilu imam dosta obaveza tako da...
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Eto mene,ako ne zaveje Iriski venac...
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Mozda bi i ja u Rumu ako ne bude padao sneg :kisa: gde se vi obicno okupljate? Samo nemojte reci gde peva Vendi, jer ja nisam upucen u njene aktivnosti. Hocu reci blizu delova, masinerija, stoke...
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Ne bi bilo lose da se negde nadjemo i da :ppozdrav:
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

dorel je napisao(la):
Mozda bi i ja u Rumu ako ne bude padao sneg :kisa: gde se vi obicno okupljate? Samo nemojte reci gde peva Vendi, jer ja nisam upucen u njene aktivnosti. Hocu reci blizu delova, masinerija, stoke...
kakva stoka masinerija samo kod VENDI
 
Odg: Ruma vašar - okuplanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

levak je napisao(la):
dorel je napisao(la):
Mozda bi i ja u Rumu ako ne bude padao sneg :kisa: gde se vi obicno okupljate? Samo nemojte reci gde peva Vendi, jer ja nisam upucen u njene aktivnosti. Hocu reci blizu delova, masinerija, stoke...
kakva stoka masinerija samo kod VENDI

Vesna Vukelić Vendi je dala ekskluzivni intervju za Vašarski glasnik i tom prilikom je izjavila da je sticajem nesrećnih okolnosti (usled pljuvanja u nekom od rijaliti programa) morala da otkaže nastup pod šatrom kod Pere 3. marta u Rumi.
Ona je izrazila nadu da to ipak neće bitno uticati na njenu vrlo uspešnu vašarsku karijeru.
 
nisam nikad bio u rumi na vaseru pa ne znam ali od onog sto se emituje na tv pink,pa kad vendi pjeva ako pjeva ili sta vec radi, mogu reci slobodno da ona nema veze o pjevanju ono je za mene krestanje vi koji ste je slusali u zivo tj bili pod satorom gdje ona pjeva jel to bas tako izgleda kao na tv ili jos gore
 
Mnogo gore. Ona kidiše na već podnapijene vašardžije koji lakše vade novčanik.
 
Ali se Vendi razgoropadi na rumskom vasaru!Taj dozivljaj se ne moze opisati,mora se doziveti!
 
Nazad
Vrh