Ručne alatke u voćarstvu

Cak je i pakovanje sa sve kartonskim uputstvom isto do detalja

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Gardena rucne makaze S-XL comfort
Imam ih 2 godine i za moje potrebe su odlicne. Moze da se promeni vecina otvora seciva izmedju malog rezanja npr loza ili ograda da se brzo reze i velikog rezanja grane.
Na akciji u Metrou 1700 din, sto je vrh cena. Bio danas i kupio jos 2 kom, da se nadju, kad vec idem zbog vanrednog. Kontam da se niko nije setio da gleda polj alatke.
Clipboard01.jpg
 
Ide rezanje pa hoću da se podnovim nekim bajpas makazama od nekih 80~100cm... Za šljivu mi treba.
Jel koristi neko falket ? Nisu paprene kao lowe, felco itd... Nekih 6000 rsd su.
 
Ide rezanje pa hoću da se podnovim nekim bajpas makazama od nekih 80~100cm... Za šljivu mi treba.
Jel koristi neko falket ? Nisu paprene kao lowe, felco itd... Nekih 6000 rsd su.
Imam ih par godina...
Uslužno režem kad se ukaže prilika i imam vremena....
Ali, nisu jedine...
Kupio sam i neke iz "srednje klase", kao rezervne, i služe iznenađujuće solidno...
 
Ide rezanje pa hoću da se podnovim nekim bajpas makazama od nekih 80~100cm... Za šljivu mi treba.
Jel koristi neko falket ? Nisu paprene kao lowe, felco itd... Nekih 6000 rsd su.
Kupus kuker jednom i miraan si ceo zivot,ovako kupuješ često makaze i potrošiš vise para a opet nemaš dobre makaze

Sent from my S31 using Tapatalk
 
Kad vec spominjete kuker,mene zanima kuker 88fs,video sam od 80cm ali imaju li od 100cm ? I ako imaju koje su bolje?
 
Ja režem sa Felkom imam i male i velike, ove godine sam planirao da uzmem Kuker baš ovakve primetio sam bar u mom kraju da većina rezača koristi njih. Onda mi naišle ove pa reko ajd...
 
Nazad
Vrh