Ručne alatke u voćarstvu

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.507
Cak je i pakovanje sa sve kartonskim uputstvom isto do detalja

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

j00j4nt200

Član
Učlanjen(a)
10 Jan 2016
Poruka
171
Gardena rucne makaze S-XL comfort
Imam ih 2 godine i za moje potrebe su odlicne. Moze da se promeni vecina otvora seciva izmedju malog rezanja npr loza ili ograda da se brzo reze i velikog rezanja grane.
Na akciji u Metrou 1700 din, sto je vrh cena. Bio danas i kupio jos 2 kom, da se nadju, kad vec idem zbog vanrednog. Kontam da se niko nije setio da gleda polj alatke.

Sicko1984

Član
Učlanjen(a)
18 Mar 2016
Poruka
449
Ide rezanje pa hoću da se podnovim nekim bajpas makazama od nekih 80~100cm... Za šljivu mi treba.
Jel koristi neko falket ? Nisu paprene kao lowe, felco itd... Nekih 6000 rsd su.

dobrodol

Član
Učlanjen(a)
25 Dec 2010
Poruka
3.173
Ide rezanje pa hoću da se podnovim nekim bajpas makazama od nekih 80~100cm... Za šljivu mi treba.
Jel koristi neko falket ? Nisu paprene kao lowe, felco itd... Nekih 6000 rsd su.
Imam ih par godina...
Uslužno režem kad se ukaže prilika i imam vremena....
Ali, nisu jedine...
Kupio sam i neke iz "srednje klase", kao rezervne, i služe iznenađujuće solidno...

vasovac

Član
Učlanjen(a)
25 Jan 2011
Poruka
2.696
Kupus kuker jednom i miraan si ceo zivot,ovako kupuješ često makaze i potrošiš vise para a opet nemaš dobre makaze

Sent from my S31 using Tapatalk

Dzogi_89

Član
Učlanjen(a)
7 Sep 2010
Poruka
1.521
Kad vec spominjete kuker,mene zanima kuker 88fs,video sam od 80cm ali imaju li od 100cm ? I ako imaju koje su bolje?

marceta.b.

Član
Učlanjen(a)
10 Okt 2013
Poruka
1.182
Ja režem sa Felkom imam i male i velike, ove godine sam planirao da uzmem Kuker baš ovakve primetio sam bar u mom kraju da većina rezača koristi njih. Onda mi naišle ove pa reko ajd...

Vrh