Roto- drljača

znam to i ovo je bijo paker samo mi se cini da je malo dalje bijo odmaket
 
Kod moje maschio je cjevasti valjak i ima dasku iza ali sam ja skino posto mi nozevi potroseni pa kad spustim rd stvara otpor-gura zemljiste,a mislim da je necu ni vracat vise na rd,samo cu skratit nosace valjak da bude blize samoj rd.
 
trebalo bi da se moze daska dizati po visini u mene se podesava daska kako se trose nozevi ili klini zavisi sta je na drljaci tako i dizes dasku
 
Kolega @djendrag@ Kakve si papire pravio? Koliko su ti uzeli na carini ? Može i na pp. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Paor reci mi dal znas ko prodaje roto drljacu od 2.5 metara , imam amazone sejalicu od 2.5 metara koja radi perfektno ali bi da je kacim za roto drljacu kako bi mi setva bila jos efikasnija sa boljim nicanjem . Ja sam kupio od tebe hudjikov spremac prosle godine postavicu snimak rada.
 
Ima li da se kupe i koja je cena roto drljaca 2m ili 1.8m polovnih ili novih? Da li bi sa njima mogla da radi Rakovica 65 ili Ursus C360 u brdu?
 
Evo ga i Roto Tiler u radu.
348j0xf.jpg
25fu3j5.jpg
 
hoce li stizati jos neka roto drljaca skorije iz ch?da bude u dobrom stanju da ima hidrolift,sirine 2,5 ili 3 metra nije bitna sirina toliko koliko je da bude u dobrom stanju
 
Tera li neko RD sa t 40 sa slabijim motorom (bez prednje vuče)? Kakva su iskustva i da li može da radi sa 2m RD?
 
Naš nekadašnji član Savoris je sa Vladimircom radio sa 2.2m rotodrljačom tako da bi T40 bez problema radio sa 2m, em ima dva klipa više, zapremina duplo veća.
 
Mislim da je rd ipak bila skracena na 1,8m pa je vlatko mogo nekako da radi,ipak 2,2 nije mala stvar
 
U nabavci sam nove rotodrljače.

imam ponude Maschio DC 3000 - 6400 eura
Alpego RE 3000 - 8400 eura
Amazone KE 3000 Special - 8300 eura

Jel ima netko iskustva s kojom od tih rotodrljača ? Kod koje je omjer uloženo - dobiveno najbolji ? Što bi vi uzeli ? Hvala :)
 
Nazad
Vrh