Rolo balirka.

Pick up je 1.8 m
Dva kanapa, automatsko podmazivanje
, vezivanje na taster ili kako se vec zove
Bala 120x120
Kaisevi po meni u odlicnom stanju
Nadam se da ce lepo sluziti



Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ako neko planira kupovinu mrežice u Sigma Prometu iz Bečeja su najpovoljnije cene, po dogovoru vrše isporuku na kućnu adresu.
 
Juce isprobali presu zasad smo zadovoljni kako radi.Najvise sa monitorom preko koga moze da se podesava velicina bale ,nabijenost bale, kolko mreze da namota, pokazuje velicinu bale za vrame baliranja pokazuje kolko je popunjena leva ili desna strana komore.Ovo na snimku je bila prva parcela tu smo nabijenost skoro skroz smanjili pa smo posle polako povecavali mnogo su lepse bale posle,a i velicina je bila pdesena 120 pa su bale ispale114 posle smo povecali na 130.I brzinu smo posle malo povecali guta bez problema za 2 minuta i 15 sekundi smo napravili balu sa vezivanjem i izbacivanjem. Polako se ucimo i navikavamo.

 
Ako neko planira kupovinu mrežice u Sigma Prometu iz Bečeja su najpovoljnije cene, po dogovoru vrše isporuku na kućnu adresu.
A i imaju najbolji kvalitet. Probao sam Tornado mreže i neke no name pa popucale sve na suncu. Sad samo Sigma... imaju ih ovde kod nas u poljoprivrednoj, ne znam kolika je razlika u ceni ako uzmeš direktno od njih ali ovde uvek imaju na lageru a i čekaju me do mleka

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Danas presa pustena u rad
I nece da pokrene elektro motor koji spusta kanap i pokrece vezivanje..
Motor je ispravan, struju ima do njega
Ali nece da radi kada se pritisne taster za pokretanje vezivanja..
Ako neko ima neki savet ili moze da pomogne bio bi svima zahvalan.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da nema neki mikro prekidač koji treba da da signal?
Ima mikro prekidac
I on radi
Da signal sireni da je postignuta zeljena tvrdoca bale i posle toga treba da se pritisne taster koji stoji kod mene na traktoru da motorcic samo spusti kanap mozda tridesetak cm da ga bala uhvati i pocne da mota.
Ali nece da se pokrene motor.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ako nece da radi kad dobije struju onda nije ispravan
Zar ne bi trebalo automatski da krene vezanje cim mikroprekidac da signal...bez stiskanja tastera
Taster treba samo za ranije okidanje vezanja
 
Ako nece da radi kad dobije struju onda nije ispravan
Zar ne bi trebalo automatski da krene vezanje cim mikroprekidac da signal...bez stiskanja tastera
Taster treba samo za ranije okidanje vezanja
E pa ne znam ni sam stvarno..
Moguce da treba sam da pokrene vezivanje ali to svakako nece
Covek od koga sam kupio mi je rekao da treba da se pritisne prekidac kad se cuje sirena i to je to
Bar sam tako razumeo
A sad ako bi trebalo da sama pokrene vezivanje onda ne znam u cemu bi mogao da bude problem
Svaka pomoc mi je dobro dosla


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kod mene može da se bira automatski ili manuelni režim vezivanja, mrežica je u pitanju.Ne znam kako to tačno funkcioniše na kanapu.
 
I kod mene je vezivanje 2 kanapa namestena da radi automacki cim se postigne odredjena sabijenost bale upali se lampa da stanem ( zvucni signal ne radi a zasto ne znam),ima prekidac gde odredjujes da.li je automcko ili ručno pokretanje vezivanja .Pun mi je k trgovaca nisam naletio da se neko razume oko masine koju prodaje samo govore videces sam videces sam ,samo ce ti se pokazati .
 
Ima li veze gde stoje ovi prekidaci na elektronici ili ne?
817dd439174ea78a90917724ea643d0e.jpg


Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh