Rol bale u ishrani

markusvb je napisao(la):
Naravno da bi imale zavijanje u folije. Ideja i jeste da se uklopim u tu cenu nekako jer smatram da praviti to po ceni visoj od navedene nije pozeljno ni za mene ni za kupce.
E sad za TV bi isla ista ova kao i za traktor jer su kacenje i princip rada drugaciji a mozda bi izmislio nesto da moze da se zakaci od motokultivatora na TV (videcemo jos). Po planu prototip ce proraditi pocetkom marta i bice testiran do polovine aprila kada ocekujem i prve masine za prodaju :)
Јел има наде за остварење плана?
 
evo nesto od mene okrugla balirka za brdovite terene koja se kaci na frezu
2napsmu.jpg

2lbjczn.jpg

et5s35.jpg


veliki pozdrav za sve na sajtu
 
odlicna stvar. imas li kakvu sliku bala koje radi. koliko su teške?
 
Mislim da je gore spomenuto 40-60kg!
To bi moglo biti jako interesantno jer bi si napravio šarage za takve bale i super,samo kaže da je malo skuplja u omjeru bala ali nisam našao podatak koliko košta i kombinacija imt 539 i ta balirka bi bilo super. ::svaka cast::
 
U Gornjem Milanovcu kod Pršića takva balirka za 539 košta oko 3.000e pravi bale od 60-90 kg
 
Imam Motokultivator LabinProgreGoldonac 14hp, da li neko ima balirku koju je kacio na ovu masinu i kakvi su rezultati.Da li za motokultivatore imaju samo rol balirke ili i prese cetvrtastih bala.Gde mogu da se nabave te balirke ako postoje?Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh