Republička direkcija za robne rezerve - pšenica

Verovatno da ima puno u ponudi, pa da udovolje svima, a to je onda baš zajeb...cija.
 
Ja sam odustao. Zajebancija mi za ovu njihovu kašikucu. Pa kakav smo mi to evrpski dzin u finansijskom smislu kad ovako malo kupujemo. Ovo sve ispada da su zbog frke oko protesta poljoprivrednika naredili RR da izadju sa otkupom i sa tom cenom. Naravno narod se prijavio i sad aj samo toliko da budu svi "zadovoljni". Pa sta objavljujes oglas i za tih 300 hiljada tona kad nemas para ni za hiljadu tona. Samo da se zamazu oci.
 
Mozda idu filozofijom ako isplate celu kolicunu da ce nas udare pare u glavu pa poludimo

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Sve pare odose na ovaj j.....ni EXPO. Samo tamo guraju sve sto imaju i pristigne i jos od kredita. Za druge stvari sve stoji. A kada god predsednik ili Mali gostuju na tv onda su budzet odnosno finansije nikad bolje. Pa moraju biti dobro kad nista ne placaju. Evo neka svoko od vas uzme da jedan mesec ne plati nikome racune porez i ostala davanja sto sleduju - koliko bi u novcaniku ostalo? I tako par meseci a da se nemaju nikave sankcije, iskljucenja, izvrsitelji , kamata i ostalo. A drzava ne placa kamatu na kasnjenje.
 
Da li su krenuli da zovu za potpisivanje ugovara ili je i dalje mrtvilo?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Zvali su prošle nedelje. Mislim da će sve zvati čiju su ispravnu prijavu zaprimili dok je trajao konkurs.
 
Znaci pocetkom septembra su krenuli sa zvanjem za potpisivanjem ugovara, koliko su vam uzeli silosi za sredjivanje "papira"
 
Nazad
Vrh