Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

U pravu si komšo, nisam nikad konkurisao ni po jednom progamu, ovo je prvi put. Mada sa 5,2 ha teško je naći neki adekvatan paket za moje potrebe i još kao hobi poljoprivredniku, a da se može aplicirati kod ministarstva.
Program predviđa podelu 3.600 ramova samo za modele IMT 533-549, ako govore istinu ovi iz Agencije, tako da mislim da neće biti toliko podnetih zahteva i da će biti za sve...
Smatram da je ovo mnogo poštenije i korektnije sa moje strane, nego da sam na babe, mame, ćerke... otvarao fiktivna PG. Trudio sam se da vam detaljno ovu situaciju uprostim i objasnim sa svim koracima, a uslediće i završni info, ako ga bude bilo. Možda i neka slika ferge i novog rama, negde na proleće.
 
Matiću možda si hteo da kažeš nešto drugo ali je ispalo kaao da je Aca kriv što ispunjava uslove i da će oteti od nekog ko ni ne zna da postoji opcija konkurisanja.
 
Ti traktori iz stara dobra vremena ‘70-ih i pocetak ‘80 su bili dobri, od starog dobrog materijala, a’ ovi “novi” svi od ‘83 pa na ovamo su plastikaneri, pa im treba ram… to se zna, znaju to i strucnjaci kao i mi sami… ne znam sta vam je tu cudno.
 
sta je cudno???
ovo je sala ili
sta ce meni ram u subotici,mislim ako uletim u jendek sam sam kriv normalno
pazi gluposti kad komija moze da reg. a ja ne...razlika 3 4 godine traktora
 
Stiglo danas Rešenje o dodeli zaštitnog rama. Isporuka će biti jednog dana... po pozivu. Brzo su ovo rešili, mada mi se čini da je slab odziv, pa zato to ide tako brzinski. Sad kako će se sve ovo završiti, čuće se. U svakom slučaju javljam kad bude nekih novfina po ovom pitanju.
 
Mogao si lepo naručiti kabinu,radi čovek tu kod tebe u Noćaju i pravi dobre kabine a i ti komšo ideš sve stariji.Trebaće ti zbog tvog zdravlja kabina a ne ram.
 
Mogao si lepo naručiti kabinu,radi čovek tu kod tebe u Noćaju i pravi dobre kabine a i ti komšo ideš sve stariji.Trebaće ti zbog tvog zdravlja kabina a ne ram.
Али онда не може комшиницу да повезе овако једна на један, а друга на други блатобран. 🤣
 
Ugradio bi dodatno sediste u traktor, ima mesta, e sad kako to resiti da se ubaci u saobracajnu da bude sa 2 sedista? Da li treba neki atest, ili kako vec?
 
Dali je registracija uz dva svedoka i dalje do kraja 2024 ili je nesto promenjeno? komsija mi rece da je negde cuo da su skratili do kraja ove godine
 
I mene zanima… ja sam pokusao da resim jednu prikolicu koju sam kupio…
Vlasnik joj je preminuo, a nije bila predmet ostavinske… i receno mi je da to nemoze na dva svedoka, reko pa jel nije ta uredba bas zbog ovoga i uvedena.. nista mi nije jasno.
 
Ja cu da idem od agencije do agencije posto svaka drugacije prica… ovi sad kazu ko nece proc.. ja poludio. Sta ti imas da odlucujes oce ili nece proc, odradi posalji, a ko odlucuje nek odluci. Tako da idem dok ne naidjem na nekog ko ce uraditi…
 
Nazad
Vrh