Regent plug

  • Začetnik teme zemljoradnik
  • Datum pokretanja
Kolege danas sam se ponovio sa trobraznim plugom 3x32 cm Regent Pluto slike mozete pogledati na Moj auto plug je prodao mladic iz B.Petrovog sela cena 1150 evra sa predpluznjacima i tockom,plug je u extra stanju bez ulaganja.Pozvani ste na

- - - - - - - - - -

Kolege danas sam se ponovio sa trobraznim plugom 3x32 cm Regent Pluto slike mozete pogledati na Moj auto plug je prodao mladic iz B.Petrovog sela cena 1150 evra sa predpluznjacima i tockom,plug je u extra stanju bez ulaganja.Pozvani ste na
dobru domacu rakiju i vino:ppozdrav:
 
Pa zar ne citate forum, otkinuta je bila piramida, clan naseg foruma ga prodaje, ne znam u kojoj su temi su slike...
 
evo jedan kome je piramida kao i greda bila razvaljena,sav je pokrpan da sam se plasio i zakaciti ga uopste......
2quoevd.jpg
 
Sta to moze biti kad tako pucaju dali zamor materijala,ili prerano spustanje u brazdu pa ga (iskrivi)mada moze biti i kasno podizanje iz brazde,a volan smotan pri izlasku iz njive ebem li ga.......
 
To je ono kada frajeri hoce da im oranje sa obrtacem na uvratinama bude bez rupa i kao na slici pa izlaze do kraja sa spustenim plugom,jos ga malo pritisnu na izlazu,stanu i onda ga u mestu podizu iz zemlje zajedno sa 0,x m3 zemlje na daskama.O transportu da i ne diskutujemo...
 
Kod polovnih plugova mislim da je problem zamor materijala, a nisam cuo da je skoro neki nov plug pukao. Mozda i pukne ali ako se zakaci za jaci traktor nego sto je predvidjeno za taj model pluga.
 
@danger

Jel to 4x28 zahvat :osmeh:

greska,4x40,to se samo u petrovcu ore tako sa kinezima.....

- - - - - - - - - -

Sta to moze biti kad tako pucaju dali zamor materijala,ili prerano spustanje u brazdu pa ga (iskrivi)mada moze biti i kasno podizanje iz brazde,a volan smotan pri izlasku iz njive ebem li ga.......

ovde je kumovalo nesto drugo,traktor od 145ks fendt ore njivu koja ide u poluluk,znaci gas i namotavas ga plus unazad dve godine susnog oranja.........
 
Jel ga inace i vuce traktor slicne boje ?

- - - - - - - - - -

Jbg sad vidim da si dopisao,bas me cudi za mladjeg vozaca ako ga je on polomio.
 
O njemu ne pisem iz postovanja. :osmeh: Ali onaj bi kliker,kobilu i nakovanj iz cuga pokidao.

- - - - - - - - - -

O njemu ne pisem iz postovanja. :osmeh: Ali onaj bi kliker,kobilu i nakovanj iz cuga pokidao.
 
Nazad
Vrh