Recepture za spremanje koncentrata

@crni gruja
Ne nameravam da se upustam u diskusiju sa tobom, jer vidim da je sve u superlativu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma da je sve Ok i nije . dobra hrana ,uslovi super .. a evo ista krmaca drugi pobacaj.. misleci da nije nesto do hrane .. nije, druge isto jedu , prase se ..pa ajde da joj dam sansu .. ali sipakk ide sada ukobaje ,, nema druge . a donro sam je pripremio za prasenje . koje je trebalo da bude za 25 dana
 
Jel tebi receno da prestanes da smaras i da se reklamiras po forumu.Sad ces malo da se odmoris i od reklamiranja i od foruma
 
Poslednja izmena od urednika:
Poceo sam sa Piggy-em kako sam ih odlucio .. sada imaju nekih15 kg.. namucio me proliv ,, dobro je samo je jedno lispalo..a ovi veci nemajuproliva samo kasasto sve vreme , ali su super sada idu u prodaju sa70-75 dana guraju 30 kg ali SANCID - mravlja kiselina 65% se nije zezati bas davi
 
Resio problem sa prolivom ..dok su na na NEOSULFOKSU, dobro je kAko prestanem sa lekom, proliv ,poceo sam da ubacujem SANOCID u hranu i vidim da ima poboljsanja a da nisam rekao da koristim SANO ..PIGGY
Ima u Kacu vet. stanica pravi ili mesa neku speciju na bazi koalina 300 din. za 100 kg hrane za prasad nema proliva nema edema nema restrikcije hrane , znaci po odbijanju prasadi pun gas. Salju i brzom postom. Ako ti je interesantno probaj. tel. 063/1106156 .Takodje sto je interesantno nema karence sto u odnosu na antibiotike mnogo znaci.
 
crni gruja: Resio problem sa prolivom ..dok su na na NEOSULFOKSU, dobro je kAko prestanem sa lekom, proliv ,poceo sam da ubacujem SANOCID u hranu i vidim da ima poboljsanja a da nisam rekao da koristim SANO ..PIGGY

Ja sam proslu turu prasica imao isti problem i ovaj iz Sano-a mi rekao da prasici nisu "pripremljani" za Pigi jer je jak i moraju da jedu Bonny pa Prekern pa Pigy. A sad mi jedna tura pocela da umire i veterinar rekao da je od hrane isto imaju proliv ali nisam ih mogao spasiti a njima sam dao Patentov mlecni (nije bilo u prodavnici Bony) dok su bili na sisi i kasnije presao na Sano. Mesam sve po recepturi kao sto pise na dzaku ali izgleda da je to neka omaska, prosle ture sam pravio malo slabije od recepture i napredovali extra.
Nisam stavljao SANOCID pa nam javnite kakvo je stanje sa njim.
Grujo sto si batalio Patent ili ti je ovo proba sa Sanom?
 
Ja sa Sanom nisam imao dosad problema, znas da se desilo par puta da prase odmah krenem sa Protamino Premiumom od odbica i nema proliva ni nikakvih problema. A poslednje vreme tj. od leta svaka tura mi ima proliv. Sledecu turu (mart) ima dve nazimice koje se prase pa ce jedni da jedu Patent a drugi Sano pa da vidimo.:bravo:
 
Ima u Kacu vet. stanica pravi ili mesa neku speciju na bazi koalina 300 din. za 100 kg hrane za prasad nema proliva nema edema nema restrikcije hrane , znaci po odbijanju prasadi pun gas. Salju i brzom postom. Ako ti je interesantno probaj. tel. 063/1106156 .Takodje sto je interesantno nema karence sto u odnosu na antibiotike mnogo znaci.

Koristio sam i pridružujem se u pohvalama. Umešaš i ne misliš! ::super::
 
Nazad
Vrh