Ravnanje puteva

Poslednja izmena:
kolika je susa ustvari govori i podatak da se putevi poceli popravljati bukvalno mesec dana ranije nego inace :unsure:
 
Cika aco, na pogresno mesto se stavili ona tri sto se valjaju, trebali ste na kraju poslednje recenice 🍻 necu negativno jer svi mi znamo kakvo je stanje u svom selu.

Nego, prvi prohod sam isao svom tezinom tanjirace, a drugi finisirao sa prvom u naj brzem rangu na malim obrtajim od prilike 10kmh, i nema potrebe ici 10 traktora u koloni! Osim ako treba sire raditi. Ovo je sasvim korektno uradjeno.
 
I ja bi rado ravnao puteve ali gde najvise treba raditi izgledaju ovako:

danasnja slika:


DIbWOgb.jpg
 
Složni ljudi, dobri traktori i jedan zajednički cilj. Kako izgleda kada se udružimo i rešimo da uradimo ravnanje atarskih puteva u Krčedinu ,kakve su nam se za to vreme desile zgode i nezgode možete pogledati u ovom videu. Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal!
 
Daa veoma😂 Tu se suceljavaju atari dve ko. slabo posecen put. Ovi iz susednog gaze na put a mi smo duzno uz put, tu bude sou program, preore put napravi uzglavnicu !
Ne retko koriste njivu preko puta kao pistu za okretanje!
 
Кад би неко потерао да доведе у ред атарске путеве било би самоубистава. Колико је ту земље откинуто нико не зна. Овде код мене у околини неких путева и зелених појасева ни нема. Требало би да буду 6-7 метара широки. Почели и куда је ишла траса старе пруге да крче и ору.
 
Vidim i da su kod vas na severu ljudi alavi na zemlju pa suze put na 2m. Ovde suzen put al ostali parlozi.
 
Nazad
Vrh