Rasipači mineralnog đubriva

Nisam nista mogao da nadjem od oznaka, nalepnica, on ga nije koristio, stigao iz uvoza.
Ako se zagrejem, oticiu opet i detaljnije izmeriti pa izracunati.

Koliko da mu ponudim , koliko moze da vredi ?
 
Imao je taj iz Zagajica, ali ne znam da li je prodao. Trazio je 1100 evrica za njega. Msm da je to puno za taj rasipac. A ako je isti kao taj sto sam gledao onda staje 1000kg u njega. Tako Je bar on meni prodavao pricu. Isto nije imao tablicu.
 
@zeljko025
Koliko baca ovaj rasipac po strani ili ukupno? I na koliko metara ide prohod (trag tockova) od prethodnog prohoda?
 
isto i ja tako ogranicavam sa snalama ali sam mislio da imate neko drugo resenje,al hvala na slikama :ppozdrav:
 
Pozdrav forumasi. Potrebna mi je strucna pomoc. Za koji dan moram baciti kan u vocnjak. Posto mi je zasad 2. godina, ne isplati se bacati po celoj povrsini nego samo u redu. Potreban mi je dodatak za rasipac koji ce usmeriti djubrivo u red. Gde mogu da nadjem to?
 
Nesto.
rasipac-umjetnog-gnojiva-megametal-rg-500-l-slika-13878542.jpg


A prodaju ga ovi.
http://www.mgmplamencompany.com/product/megametal/
 
Ne mogu kopirati lin idi na sajt ormarić rasipača I imaš u ponudi baš za voće dodatak,nije mnogo skuplji od tog gore ali je mnogo bolji.
 
Ako ti treba dodatak kao taj gore što pušta u 4 reda ja imam komplet koji je kupljen nov i uradio svega 20ha.Meni ne treba pa se lako možemo dogovoriti.
 
Meni je sad potrebno djubrenje u redu ali cu vec kasnije da djubrim celu parcelu tako da mogu ratarskim rasipacem.
 
imag0069.jpg
imag0067.jpg

Jel mi moze neko reci zasto ovaj rasipac baca manje djubriva u sredinu, nego sa strane? I da li to moze da se sredi?
 
Slike jednog napaćenog RAUCH rasipaca sa home made extenzijom
y5erabab.jpg

diskovi m1 zahvat 18m hid. otvaranje star je 11god sa njim se djubri oko1600ha godisnje.
Veoma kvalitetna mašina
 
Ima li ko rasipač marke Donder koje prodaje MBV Vršac.Interesuje me kako su se pokazali u radu jer na slikama i u magacinima su svi lepi.
 
Nazad
Vrh