Rasipači mineralnog đubriva

Zanimljivo,cija je to proizvodnja,cena?Ima li neko od kolega takav rasipac?Iskustva?
 
Turska kopija amazone-a. Cena za 1200lit 2229evra sa pdv-om,jos ako uhvatis 40%... Dobijes nazad 96000din.
Ima,i iskustva su pozitivna,mada malo je rano.... Tek mu je 6meseci :)
 
Ima kod nas ljudi kojima vise ni amazone nije dobar... Kolko para imas da se isprsis e taj je najbolji. Turcina imam evo 2 god. losa farba pa na pojedinim mestima korodira,al ne jedim se,sistem identican kao amazone tako da sto se tice kvaliteta posla vredi sve pare :)

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Ima prohrom diskove,lopatice,usporen mesac ,baca vestak slicno mozda i isto kao amazone. Meni dosta. Za bolje znam al nemere! A ako ja kao goljo treba da kupim amazone,sulky,rauch.... Pa sta onda treba da imaju oni koji rade 5,10-puta vise nego ja?
 
Ja imam Za-f 604R zadovoljan sam, prosjecan rasipać lijepo baca, ali primjer kolega ima amazonea za-m 1501 novog kupio prije dvije godine zanimljivo da je rasipać na mjestima se ljuskat poceo, i to vanjska strana koša, tako da ni oni nisu kvalitet ko sto su bili, a uvijek je bolje novo nego polovno, i tu nema rasprave ...
 
Stigla prinova i napokon zamena za stari koji je zavrsio karijeru.

zapremina 1550 l, zatvara posebno jednu a posebno drugu stranu ili obe zajedno , dodatak za bacanje od komsije, cena prava sitnica:osmeh:. Za koji dan cemo da ga isprobamo
if0ho8.jpg
16091ug.jpg
1zciz8.jpg
 
Ovaj sa dodacima je izisao 6500 eura sa pdv, za kompjuter nisam pitao , to bi bilo jos 3-4000 hiljadarke. Mislim da veca serija rasturivaca ima kompjuter a na ovoj seriji nema.
 
Instalacija je 350 eura jos doplate. To cu napraviti sam.Što se tice isplativosti nisam racunao,ali aka me sluzi kao onaj sto sam ima pre ja cu bitim zadovoljan. Pošto sam imao malog vicona i preko 20 godina sam radio sa njim i nisam imao ni jedan kvar na njemu , a o tacnosti da nepričam.Razmisljao sam se o ovim Turskima ali sam odustao kada sam video kod komsije kako to sve izgleda.
 
Vidi Bodrum i sl. su jako losi, a lomio sam se dali Donder ili Vicon, cena Dondera je upola od ovoga ali ipak pala odluka za Vicon. Mislim da nema jeftino a da je dobro i dugotrajno. Nekazem da je Donder los, nemoj da se uvredis pošto vidim da ga imas ali mislim da je Vicon bolji.
 
Nazad
Vrh