Rasipači mineralnog đubriva

Ma zasto bih se uvredio?! Naravno da je Vicon bolji i kvalitetniji(gled'o i ja Vicona ali polovnog),ali cifra je ta koja je lako odlucila u mom slucaju. Oko 2-2500e a nema povrata na njega,osim pravdanja pdv-a (valjda, i max 10%). Na tvom mestu,ne bih ni razmisljao o turcima,a kamoli kupio...
 
Ja mislim da je povrat bio na rasipače od 1500 litara zapremine i veće. Možda i grešim?
 
Raso mozda sam malo nejasno napisao prethodni post.... Ima povrat na nove a na polovne nema. Ujedno i jedan od razloga zasto smo uzeli novog.
Grunt? Si dobro?
-------------------------------
Milose od 50.000 vrednosti pa na vise je bio povrat.
 
Pozdrav da li neko zna gde se mogu kupiti delovi za TG rasipac,meni bi trebao onaj mehanizam za otvaranje i zatvaranje.
 
Jel ima neko rasipac Amazone ZA-F 400,kako radi,sirina bacanja itd.Ja ga uzeo pre 15ak dana.
7bd07db1e8b03f609f33f81adeca9ac1.jpg


Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Ukoliko je neko imao i koristio ili zna nekoga ko koristi Agrex rasipac sa oznakom XPL od 800-1000-1200l molim Vas da me kontaktira.
 
Prošle godine kada sam kupovao gledao sam u Smederevskoj Palanci na vašaru neke domaće proizvodnje, žut bunker i crna konstrukcija, ne znam kako beše ime proizvodjača. Najmanji je bio 700 evra, čini mi se od 400 litara zapremine. Nisu mi se dopali.

Strani sa lulom su jako skupi. Polovni nisam hteo.
Pa sam se na kraju odlučio za Bodrum Farm od 1000 lit.
 
Ukoliko je neko imao i koristio ili zna nekoga ko koristi Agrex rasipac sa oznakom XPL od 800-1000-1200l molim Vas da me kontaktira.

Ja ima. Xpl 1500! Da ga hvalim ili kudim? :osmeh:
Jako loša farba,pogon bočnih reduktora sa centralnog preko zupčastog kaiša! Sistem za doziranje nepouzdan(fabrički,to sam rešio),na jesen je u oglasima :ppozdrav:
 
Prošle godine kada sam kupovao gledao sam u Smederevskoj Palanci na vašaru neke domaće proizvodnje, žut bunker i crna konstrukcija, ne znam kako beše ime proizvodjača. Najmanji je bio 700 evra, čini mi se od 400 litara zapremine. Nisu mi se dopali.

Strani sa lulom su jako skupi. Polovni nisam hteo.
Pa sam se na kraju odlučio za Bodrum Farm od 1000 lit.
Nesto se neckam ako daju opet 40% subvencija bolje nov da kupim nego polovan. Neki su bas i prekopirali Vicon. Mislim da su negde iz ade i taj krraj. Budu i u Rumi na vaseru.
 
Nazad
Vrh