Rasipači mineralnog đubriva

Za povracaj od 40% si zakasnio, nabavka masine do 31.10. a predaja dokumentacije do 15.11. Za sledecu godinu mozes konkurisati, a to je ''ne lipsi magarce do zelene trave''

- - - - - - - - - -

Ovaj mali sulki od 1100l. lepo izgleda, samo u slucaju da ne prelazi 1e-1l.
 
Pa valjda i neko sem Mindjusara moze da ima neke informacije sa vrha i unapred?Sto mislis da sam odustao od zamene mog YTO za neku polovnu dresinu?

Može li neko od vas upućenijih da mi šapne hoće li iduće godine biti povraćaja za plugove? Jako mi se sviđa onaj iz Dubice plug, pa ako bi bilo povraćaja onda bih možda prvi put u životu kupio novu stvar.
 
Zasto prelazi sigurno, onaj veci sto si postavio je tacno ono sto ja govorim, kod amazona i rauch-kuhn isto 1l-1e, je realno. Ja sam platio amazona od 600l 590e, stim sto je prosiren na 750-800l al mi to nije covek racunao jel nije fabricki.
 
Amazone je jedini koji postuje tablicu za bacanje,An je AN ne bitno ko ga pravi i kakva je granulacija on baca tacno,ostali moras da gledas u granulaciju sa onim papirom kao kad trazis farbu,e sad ko ima vremena da svaki cas drka stelung....
 
Kako se pokazao rasipac megametal od inoxa i da li je bolji od ormarica?
 
turci u akciji :osmeh:
15107273_10205667785013914_2348526321641313249_n.jpg
 
Nazad
Vrh