Radovi u malinjaku

Pitaš se odakle toliki azot a bacao si Jaru Nitrabor. Ona u sebi ima veliku količinu azota.

10 kg na deset ari

- - - - - - - - - -

Evo moje lepotice slikao dok sam ih prskao...stoje postojano kao...
qsm58n.jpg
 
Crnjevo,

Hvala na tekstu. To je definitivno to i nas su savetovali da secemo obolele izdanke cim se pojave uz obaveznu dezinfekciju i da ih spaljujemo. Drago mi je da sam procitala da ne ostavlja posledice za sledecu godinu!!!!
 
E ako braca rvati tako kazu onda je odlicno. Cim nam dodje prolepsanje sa za zapada idem da plevim. Valjda ce ova kisa da popusti malo,veca trava nego malina. Al vazno da sam stigo da je zastitim.
 
[video]https://m.youtube.com/watch?v=JMPrZlgEjs8[/video] Malinjak teče od mog školskog druga na Bukovici kod Ivanjice. Dostigao je 3,9 tona sa 11 ari.
 
Poslednja izmena:
Pre,za vreme i posle nedelju dana od grada.Ima li sanse da se oporavi?Kakvo je vase misljenje?Tretirano dva puta sa Epin ekstra,Isabionom i jos par preparata.Po zadnoj i predzadnjoj slici mi se cini da se vraca u zivot.
 


- - - - - - - - - -







Ovo je izvestaj danasnjeg stanja malinjaka u okolini .... zalosno....


Ali moji se jos uvek zelene , BEZ BOLESTI ?!?! Prosto neverovatno...S obzirom da je malinjak pored skoro unistilo,razdvaja nas par metara.Dakle u celom selu jos par malinjaka je ocuvano (od trojice vlasnika). Samo da izdrze dok ne ogreje jer su nam rekli da ce tada bolest stati......A sta ce ostati ???


Ovako leti izgleda:

 
Poslednja izmena:
Podrška od mene. Biće to dobro. Sve je to od ove kiše od velike vlage.Drnada nas ova prestupna. Prskaj to čim nema kiše. Ja sam moju isprskao u subotu popodne i nije mi bilo kiše do juče poslepodne. Taman da apsorbuje
 
Evo malo snega jutros,gledajuci sa ovih 500mnvisine na okolna brda izgleda da se prima,jednom reci KATASTROFA,,,,,jos ako niska temperatura bude onda KRAJ...
 
Nazad
Vrh