Radna dozvola

Naravno cim su ti odobrili znaci da i on moze u tom periodu da se krece ali samo traktorom.Ja sam isto prijavio oca na dozvolu zao mi ga videti ja idem na njivu,a on kuci gleda za mnom.
 
I ja predao zahtev u nedelju ujutro dobio sinoc potvrdu. Jutros odstampao jel mogu da upisem u nju radnika i moj auto il njegov i da nemam problem sa milicijom posto se ne vodi kod mene ko zapislen nego prebijamo
 
Upisao sam ga u polje gde pise “pomocni radnik”. Moze 3 radnika da se upise. Ime prezime i jmb se unosi za njih


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Potvrda koju posalju mejlom mora svaki dan da se popunjava za pomocnog radnika,a koliko vidim da na njoj ima i da se unesu tablice za vozilo kojim ce se prevoziti radnik
 
Значи свим пољопривредницима је одобрено кретање са трактором и прикључном машином од 5 до 20х .Дозволе се траже за кретање ван тог времена и викендом због продуженог полицијског часа,ја сам тако разумео
Znači za radni dan može do 20h a za vikend mora posebna dozvola? Sad pričaju biće ceo vikend policijaki čas.
 
Glupost teška oko ovih dozvola. Ako su već hteli dozvole, bolje da su uveli samo za one kojima je potreban auto ili drugo prevozno sredstvo, osim traktora, da bih otišao na salaš, odneo seme, rezervni deo u slučaju kvara, itd. Ovo je čisto izivljavanje... Mada ne vidim svrhu ovih zabrana po selima, jer nema ljudi po ulicama ni dok nije bilo ovog virusa....
 
Ja sam upisao samo jednu parcelu iz gazdinstva. Imam mnogo parcela da bi pisao sve..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja sam pod napomenu naveo da povremeno moram ici avtomobilom u obilazak useva radi provere od bolesti ili insekata e sad dal naprimer smem ici avtomobilom na njivu posle 5 sati neznam samo su mi napisali daje zahtev odobren.....stose tice parcela ja sam napiso vise parcela razbacanih bez brojeva
 
Ali ne smes da zloupotrebis tu dozvolu i da se vozikas. Mozes da ga koristis u slucaju prevoza radnika, kvara, prevoz semena, odlazak/dolazak na farmu...
 
Da li ste čuli da se uvodi novi režim, po kojem policijski čas važi od petka u 17h do ponedeljka do 5h i kako će se sada tumačiti dozvole koje su izdate pre izmene režima?
 
Mora da se pazi da ne odes ranije sa posla,jel ako te polija uhvati mozes dobiti direktan otkaz,kod mene u firmi ima takvih slucajeva ...

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Objavljeno zvanicno i ovde da vazi do 20h.
Zvao sam SUP da pitam za vikend, kazu isto vazi i za tad. S tim sto mi ovaj sto se javio preporucio ako odlucim da radim za vikend da pozovem SUP i da najavim da cu se kretati masinama ta dva dana i da ostavim podatke. Ako me zaustave samo da im pokazem dokumenta i da kazem da sam najavio kretanje brzo ce proveriti i mogu da nastavim dalje svojim poslom.
b3af7aa0989f4b94b70f0cd15f877237.jpg


Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока
 
Danas sam dobio radnu dozvolu na mesec dana za radove u stočarstvu. Dobio sam odgovor nakon dva dana.
 
Nazad
Vrh