Psenica 2015-2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zvezdana sejana 14.10 na pooranu ledinu. Ima krticnjaka, ali nigde tragova miseva. Valjda nece krtice napraviti dar mar.





 
Basmati, prva slika semska druga domaća isti dan setve:
10yjuj9.jpg
347hhc1.jpg
 
Primetio sam da nam nema kolege Minđušara sa slikama svojih pšenica i onim obećanim slikama pšenice koja će nići za 9 dana.
 
Caterpillar b15q,ispao po 2168.put,pa se razbilo staklo ispred displeja,naravno,podleže garancijii najverovatnije će dati novi aparat :osmeh:
Godinu dana kod mene,zasad je ovo prvi problem,pao na kamenčić prečnika max 3mm
 
Znači ipak joj je trebalo 11 dana.A gde ti je onaj Nikon kojeg nosiš okačenog oko vrata?Da ti nije zvrcnuo onaj tromilimetarski kamenčić u objektiv prilikom pada Cat-a pa ti nagraisao i aparat?!
 
Izvini te za off. Ali meni taj B15Q, stalno prekida vezu. Pa moram ponovo zvati. A hoce ponekad i da se ugasi....
 
Ja sam mog b15q kupao 10min u morskoj vodi, i od tada ne radi jedan red senzora na ekranu. Nema garanciju, i nije nepromociv ;) sto se tice ispadanja stvarno je neunistiv.

Sent from Mtz 892 :)
 
Znači ipak joj je trebalo 11 dana.A gde ti je onaj Nikon kojeg nosiš okačenog oko vrata?Da ti nije zvrcnuo onaj tromilimetarski kamenčić u objektiv prilikom pada Cat-a pa ti nagraisao i aparat?!
A kakve su to sad prozivke? Ako te baš zanima,NIKONa ne nosim u traktoru,nikad ga nisam ni nosio,sa njim slikam,samo kad mogu kolima na njivu!
U ostalom,slikaću,kad mi se bude slikalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh