Prvi obilazak useva 14 dana nakon setve

Hahaha, ej ludi ste skroz. Trebao sam ekipu sa foruma voditi u obilazak, lakše bih podneo uz zezanciju... :haha: :haha: :haha:
 
Hahaha, ej ludi ste skroz. Trebao sam ekipu sa foruma voditi u obilazak, lakše bih podneo uz zezanciju... :haha: :haha: :haha:
Vec smo imali takve ekskurzije, gradis imas strucno misljenje. Kad krenemo od kuce umesto da prospu vodu za nama stave neki kotlic i onda kako kotlic blize kraju tako nase misljenje o njivama lepse. :osmeh:
 
Barabe jedne, gde ste našli mene starijeg čoveka da zavitlavate. Ma sviđa se meni ovaj Radoslav, baš dobar čovek i pravi dobre reportaže uz to i poučne , a sažalio sam se gledajući ga kako tuguje na onim lošim parcelama, pa rekoh da ga malo razveselim, a čini mi se da sam i uspeo donekle.
A svi nešto spominju onu moju komšinicu, Da zna mučenica koliko je popularna na ovom forumu, ima više lajkova nego one starlete sa PINK-a.
 
Barabe jedne, gde ste našli mene starijeg čoveka da zavitlavate. Ma sviđa se meni ovaj Radoslav, baš dobar čovek i pravi dobre reportaže uz to i poučne , a sažalio sam se gledajući ga kako tuguje na onim lošim parcelama, pa rekoh da ga malo razveselim, a čini mi se da sam i uspeo donekle.
A svi nešto spominju onu moju komšinicu, Da zna mučenica koliko je popularna na ovom forumu, ima više lajkova nego one starlete sa PINK-a.
Probio si je Čika Aco, u svakom smislu...
 
Za dobrom komšinicom sve se diže.
Inace sad cu zvanicno I ja da sejem BC hibride, najjeftinije seme, a moram malko presejati iskusno (staro) seme. Cuvao ga kao oči u glavi i sad me izneverilo. Fali oko 8 vrsta.
 
Matiću nema mnogo mudrolije. Šta je bilo u apoteci, to je. Kupio Pajdaš, bolje da to malo dosejem sa ranijom grupom zrenja koji nije previše skup. Ne želim da se previše nerviram, biće kako biti mora.
 
Ionako će više ostati u džaku, nego što će se posejati. A možda i to što se doseje bude loše, ali šta je tu je.
 
Dobrice, da nije ovo film iz prošle godine?
Daj bože da ovo ne gleda naš Radoslav, šlog će ga udariti.::samo bes::
 
Kakvo je proleće i suša, ove je sve jako dobro. Ako ovih dana bude lepe kiše, mogao bi na jesen i neki ponov da padne.
 
Druže Radoslave kod mene nikao onaj deo od 3-3.5 k.j posejan sa prošlogodišnjim semenom a koga sam spomenuo ranije u ovoj temi.Slabija energija, mada i prošle godine to isto seme je takođe dosta kilavo nicalo da mi je jelo džigericu.
 
Druže Radoslave kod mene nikao onaj deo od 3-3.5 k.j posejan sa prošlogodišnjim semenom a koga sam spomenuo ranije u ovoj temi.Slabija energija, mada i prošle godine to isto seme je takođe dosta kilavo nicalo da mi je jelo džigericu.
Dobro je, jel onako tanka stabljika, nekako jadan? Mislim da ću u subotu ići u drugi obilazak pa ću videti šta je kod mene, sanjao sam da je sve u redu i još mi u snu to rekao neki ciga što prodaje korpe... :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh