Prskalice

Pazite na ruke i prste kod sklapanja tih 15 m grana. Znam za bar 3 slucaja gde su ljudi ostali bez jagodice prsta ili žešće povredili prste. Ne znam u kom delu sklapanja su problematična ta krila ali znam da treba biti jako pažljiv sa njima.
 
Ovo su mi neki parametri za prskanje. Uzeo bih Idk dizne sad, da li ce moci idk4 da radi na tom pritisku ili da uzmem 3?
5ba7ea7b54f87fa408d1e7343c865ea7.jpg


Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Kod mene psenicu ne mogu brze od 7km/h da to bude iole normalna voznja...
Ne znam sta se to dogodi sa zemljom... spremi se lepo...u jesen mozes voziti 15km/h da ne osetis dok na prolece trucka
 
Opet pitanje za kokege sa hidro granama na Agromehanici. Na klipu za dizanje i spustanje grana ima gore kljic 19 i imbus,kad sam skidao creva morao sam tu da izluftiram i to mi je OK.
Cini mi se da sam imbus pretegao i da sad sporije dize i spusta grane.
 
To imam i ja imbuse ali mi ne trese sam traktor on je precizan.
Znaci ovo da gledam jer je valavio klip gore,pa da trazim.
Od preko 50 skinutih dizni i bajoneta samo 1 sito nasao. Zapustena dosta.
 
Ugradi tlačni filter (veličina-protok ide s obzirom na kapacitet pumpe) između pumpe i razvodnika. Na taj način ćeš zaboravit na čišćenje tih malih filtera na diznama koji znaj pravit samo takve probleme. Staviš na usisnom filteru sito 50 M, a na tlačnom 80 M (ili 100 M ako radiš sa diznama sa duplim mlazom) i zaboraviš na probleme sa začepljivanjem dizni. Ima za kupit kućišta tlačnih filtera sa odgovarajućim spojevima i sitima kakve ti želiš.
 
Nazad
Vrh