Prskalice

Ja bih preporučio Agritechnicom iz Zrenjanina. Drže Arag nosače i Lechler dizne.
 
Pozdrav, da li nego poseduje racunar za agromehanika prskalicu. Računar je "ag tronik 10" potreban mi je kabal od razvodnika do displeja

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
@MONTOYA
Screenshot-20210407-135050-com-facebook-katana.jpg
 
Da li na vucenoj prskalici agromehanika 1500lit moze da se kupi jednosmerni klip za podizanje grana gore-dole? Hocu da uzmem a vidim da imaju dva creva od hidraulike.Vukao bi sa imt 560 koji ima samo jedan izvod. Jel to moze da se promeni? Na dosta mesta sam video samo sa jednim crevom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li na vucenoj prskalici agromehanika 1500lit moze da se kupi jednosmerni klip za podizanje grana gore-dole? Hocu da uzmem a vidim da imaju dva creva od hidraulike.Vukao bi sa imt 560 koji ima samo jedan izvod. Jel to moze da se promeni? Na dosta mesta sam video samo sa jednim crevom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kod mene je klip originalni sa jednim crevom. Biće ti verovatno skupo da kupiš original klip jer klepaju sa cenama. Napravi ti hidruličar mnogo jeftinije, i to napravi Max dužinu klipa koju može moj savet. Ja na nekim mestima imam ograde i fali mi 4-5cm da mogu da dignem preko ograde i okrenem kako hoću. A mesta ima gore da ne preteram bar još 40-50cm da se može dići višlje. ( nisam hteo sa hidruličnom nivelacijom jer na to stalno gledaj, i ovako radi super, a tada bih mogao da nakrivim samo malo i pređem preko žice lako. )
 
Kolege sad imam drugi problem :) vucena prskalica i imt 560. Problem je sto je kacenje na poluge. A kipa ne moze da radi dok nisu podignute skroz gore poluge. Ako stavim razvodnik da mogu oba creva da stavim opet ne moze da radi dok nisu poluge podignute skroz gore. Jedino da se grane fiksiraju i tako da se radi. Ali bolje je kad mogu da se spuste ili dignu zbog vetra i drugih problema. Jel ima neko predlog sta uraditi?
b33a6181b45dbf20af774dea4a1d3828.jpg

b3faac90495b4bc63b83ae1988a2a0e5.jpg

37e1342eb85d82e6023535dcb0dd67fb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolege sad imam drugi problem :) vucena prskalica i imt 560. Problem je sto je kacenje na poluge. A kipa ne moze da radi dok nisu podignute skroz gore poluge. Ako stavim razvodnik da mogu oba creva da stavim opet ne moze da radi dok nisu poluge podignute skroz gore. Jedino da se grane fiksiraju i tako da se radi. Ali bolje je kad mogu da se spuste ili dignu zbog vetra i drugih problema. Jel ima neko predlog sta uraditi?
b33a6181b45dbf20af774dea4a1d3828.jpg

b3faac90495b4bc63b83ae1988a2a0e5.jpg

37e1342eb85d82e6023535dcb0dd67fb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Drugar je napravio fiksatore za poluge na 539 i ugradio razvodnik tako da mu hidraulika radi nezavisno od poluga.
 
Ja sam to imao na Rau prskalici, original Lechler, kuglice i opruge nisu nikada zarđale ali su večitog veka kapljale i iritirale da poludiš.Sada na Agromehanici stoji anti kap pa ćemo videti kako će se pokazati.
 
Nazad
Vrh