Prskalice

miksan

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2018
Poruka
460
Gde mogu da se kupe ulozak cistaca iliti sita za prskalicu.Ova koja imam na prskalici su krupna ne ciste prljavstinu sve prolazi kroz njih ima blata na gumicama i diznama.

Koju gustinu da uzmem 60M?Prskam sa 02,03.

mixer87kac

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2015
Poruka
2.963
Da li možda ima neko, ili zna nekog da ima cilindar za podizanje i spuštanje grana od agromehanike a da bi ga prodao?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

kanački

Član
Učlanjen(a)
29 Jun 2011
Poruka
2.656
Ja imam agron atomizer , druga godina ,sav se oljustio ,farba spada ,a ispod nje rdja , deluje mi kao da priprema nije nikako uradjena.
Uvek je "garaziran"...

Deluje dosta sklepano i ofrlje odradjeno, odmah sam imao reklamaciju na razvodnik..

AM atomizer je za njega avion.

Nije prskalica ,ali da steksnes neki utisak o zavrsnoj obradi ..

Bi Zeleni

Član
Učlanjen(a)
16 Dec 2011
Poruka
1.600
Radio bih sebi prskalicu "na meru" sto se kaze.Da li ima neko na prodaju bure od 800-1000l,bure moze biti i sa ramom.Bitno mi je da je bure zdravo.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

eDGe

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2017
Poruka
1.109
Kod mene na jedno mesto bilo nesto napuklo ne secam se ali namazao sa polyester filer onaj zeleni drzi extra.

obradmiki

Član
Učlanjen(a)
26 Maj 2018
Poruka
335
Kako resiti se algi u rezervaru za pranje prskalice? Bude i kamenca i algi. Ima li neka tecnost da se ubaci i da se ocisti taj rezervar? Ja danas riknuo od pranja

Učlanjen(a)
21 Avg 2013
Poruka
4.499
Mozda bi pomogla ona tableta za bazene,ja sam prosle godine stavio u bazen za kupanje,voda se nije ni malo promenila za 2 meseca

Vrh