Prskalice

Mucobieno slazem se potpuno ali ja nisam rekao da se izvlaci krtog na put{ako su plug i majstor uskladjeni krtoga ni nema} niti da se narusava bilo kako nego samo da se okrene traktor kako to ne bi radio u njivi.Ja sam iz Banata mi imamo bas teske zemlje i kad se tako u njivi okrece tu ni trava neraste:ppozdrav:
 
Danas bio malo vredan. Uticnica namontirana pre ovog zahladjenja, a danas komande i manometar. Ostaje samo da se proba, je l trud i trosak bili uzalud.
35bd12a5c7c6f98044e5da5e86934e75.jpg
3e42928ed8d1c51ab9e8ea08810ae555.jpg
2ca9d9dbda434a9d138d0911fc551589.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Oko 25 dolara na aliexpress za manometar i reducir na 1/4 i oko 500 din za T racvu i dupli nipli ovde u PN.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Oko 25 dolara na aliexpress za manometar i reducir na 1/4 i oko 500 din za T racvu i dupli nipli ovde u PN.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Imam isto Agromehaniku sa ovim sistemom podesavanja pritiska, jedino sto sam hteo je digitalno prikazivanje pritiska u kabini. Jel bi mogao da mi posaljes link sa aliexpresa za manometar na pp?

Sent from my Lenovo S90-A using Tapatalk
 
Ja nikako da namontiram na prskalicu. Biće kad otopli, odmah da se i isproba
Displej sam morao da proverim, u slučaju da ne radi da se žalim, ali radi. Videćemo koliko je precizan.
9a26d0492bc8847c347fdc8b79f37db3.jpg


A što si kod volana postavio taj euro džek , neće ti smetati ?
 
I ja nikako da probam. Verovatno cu ove nedelje. Na aliexpres ima vise modela, samo za ulje, ulje i napon, moze i sa jos jednim senzorom za temperaturu... Ja sam izabrao ovaj najeftiniji. Ali se umalo nisam zeznuo, posto prodaju i sa navojem od 1/4, ali je NPT sto je za Ameriku standard. Kod nas se koristi britanski standard (BSP). Ja narucio prvo 1\4 NPT i uvece iz dosade aj da proverim sta uopste znaci to NPT i sreca bilo je oko njihove Nove godine pa nisu odmah poslali nego sam uspeo da otkazem i da mi posalju 14x1.5mm pa sam nasao reducir na drugom mestu. Videcu da li ce to uopste raditi zbog oscilacija u pritisku, vise je zamisljeno kao kontrola da se ne okrecem stalno. I kolega Druskan je narucio kao i ja. Zajedno smo trazili najjeftiniji :ppozdrav:
 
Sad se bolje vidi, lepo si uklopio :-D Nego, ova ručna, to elektronska?
Sreća u kolegu, inače i ja bih se zajebao oko navoja senzora. Malo je istražio.

Eve ga
VEHTRKACNTOL 12v/24v Truck Car Oil Pressure Gauge Engine Oil Pressure Meter Monitor Displayer
http://s.aliexpress.com/iyqyIje6?fromSns=Copy to Clipboard

Hteo edit, ali se zeznuo xD

Ahaa, jasno. Ja reko si preradjivao ovu klasičnu ručnu
 
Ma jes, za kamionsku. Sreca pa nisi odmah posle mene narucio, a i da je meni bilo toliko dosadno da trazim sta znaci NPT, kad sam vec bio narucio...
 
Ja sam izabrao ovaj jer sam planirao da ga skidam sa ovom kutijom od prskalice. A i malo je pregledniji jer je samo za ulje. Ovaj sa tri je dobar da ostane na traktoru, a da se za temperaturu stavi isto na ulje ako moze, posto za vodu vec ima. Ili da se stavi kao kontrolni.
 
Najpre moras da se registrujes i da ostavis adresu i broj tel zbog dostave. Moras i da imas karticu banke sa kojom mozes da placas u devizama. Nekad to bude posebna kartica vezana za devizni racun pa moras da imas u uplacene devize na tom racunu a nekad bude i obicna dinarska kartica pa banka po svom kursu zaduzi dinarima. Sve to zavisi od banke do banke. Ako ti je sve ovo suvise komlikovano najbolje da nadjes nekog u okolini ko narucuje i da naruci i za tebe.
 
Najbolje ti je da napraviš internet karticu u bilo kojoj banci, uplatis koliko hoćeš dinara, i porucujes šta ti treba. To ti je najbezbednije.
Nije bitno u koju valutu porucujes, tj kupujes, pošto se radi konverzacija prilikom porucivanja. Desi se da imaš dodatni trošak prilikom dostave, carina+pdv. Sve zavisi od carinika.
Najbolje otvoriti novu temu, pa tamo se može ćaskati o ovome.
 
Nazad
Vrh