Prskalice

Al treba ospartati a ne oguliti samo,da rice traktor i namestiti da zemlja ostane izmedju redova a ne odgurati zemlju pod kuruze ili zagrnuti,sklonis svu sitnu zemlju i posle popuca.
 
Da li taj Uan koji je u prodaji treba da se mesa sa vodom u nekom odnosu ili se on prodaje u stanju upotrebe.
 
Moja obnovljena prskalica
cc01b506a78d83a54675d0c2b439660d.jpg
3aabaf9685be65dff03a0df9d63cf7bb.jpg


Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 
Postovanje, interesuje me po vama koji je najbolji sistem kopiranja terena (mehanicki)?

Posto radim na razvoju prskalice, pa me interesuju vasa misljenja. Postavicu ovde slike i videa kako projekat bude odmicao.

Ovo je moje resenje kopiranja terena pa bih vas molio da mi odgovorite sta mislite i da mi date predloge.

https://drive.google.com/open?id=1FUicZR_6C87M6IdC7LGdkbde8GzWvTRg

Krila su raspona 17m, otvaranje hidraulicko sa elektronskom kontrolom iz kabine.
Princip je centralna ruka sa 2 amortizera koji vrse stabilizaciju krila. Poseban hidraulicki klip sluzi za zakljucavanje krila prilikm otvaranja i zatvaranja jer se otvaraju posebno pa da ne padne jedna strana dok se druga otvara. Podizanje cele piramide je hidraulicki takodje.
 
Postovanje, interesuje me po vama koji je najbolji sistem kopiranja terena (mehanicki)?

Posto radim na razvoju prskalice, pa me interesuju vasa misljenja. Postavicu ovde slike i videa kako projekat bude odmicao.

Ovo je moje resenje kopiranja terena pa bih vas molio da mi odgovorite sta mislite i da mi date predloge.

https://drive.google.com/open?id=1FUicZR_6C87M6IdC7LGdkbde8GzWvTRg

Krila su raspona 17m, otvaranje hidraulicko sa elektronskom kontrolom iz kabine.
Princip je centralna ruka sa 2 amortizera koji vrse stabilizaciju krila. Poseban hidraulicki klip sluzi za zakljucavanje krila prilikm otvaranja i zatvaranja jer se otvaraju posebno pa da ne padne jedna strana dok se druga otvara. Podizanje cele piramide je hidraulicki takodje.
Mislim da ce previse bocno setati u radu. A zasto bas 17 metara? Svi ostali i svecki poznati proizvodjaci prave 15 i 18 metara.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh