Prskalice

Znam, zato sam i napisao elektronski, da prenosi stanje pritiska.
Ako nađeš nešto, javljaj
Zamara ovo stalno da se okreces, a treba i pravac držati. Kameru da ugrađujem mi ne pada na pamet zbog toga
 
Ja sam gledao ranije, imao veliki izbor tih digitalnih, samo sto je vecina psi a ne bar. Ali i to moze da se izracuna i zapamti, kad se jednom nasteluje da sluzi samo kao kontrola. Je l ide na 1/4 navoj?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Imate u Mernkoru u BG ,digitalne manometr,navoj 1/4 , može u psi i barima,izvučeš jedno pacirno crevo do kabine teraj,mora biti direktna veza.Po zakonu fizike trebalo bi pri nekom konstanom pritisku on trebao biti jednak svuda u sistemu.Ja sam razmišljao da napravim sve komande u kabini i povežem brzim hidrauličkim spojkama.Malo je komplikovano svaki put i svako crevo prikopčati u kabini tako da ću napraviti komandu smo za zatvaranje i manometar u kabini.
 
Ugradi elektromagnetni ventil,ili zaustaviti kardan rucnim kvačilom prilikom okretanja...
 
Ne uspevam da nadjem sliku, neko je pravio mali "kardan" iz kabine do ručice ventila na prskalici. Iz kabine se okrene, jednostavno rešenje.
 
Znam, zato sam i napisao elektronski, da prenosi stanje pritiska.
Ako nađeš nešto, javljaj
Zamara ovo stalno da se okreces, a treba i pravac držati. Kameru da ugrađujem mi ne pada na pamet zbog toga
Dali ste razmisljali o manometru za pritisak ulja,mislim da lade imaju elektronski(nisam siguran),ima ih i na buvljacima

- - - - - - - - - -

Na Kp ima do 7bara meri,elektronski,15-20evra
 
Interesuje me šta je razlika između sledećih diznih i koji je tako da kažem univerzalniji da može i po slabom vetru a i kad ne duva vetar od sledećih ST,AD,ID,IDK,IDKT ja sam mislio ove ID da uzmem jer do sad smo imali AD i već su se iztrošili i troši dosta više vode.
 
Interesuje me šta je razlika između sledećih diznih i koji je tako da kažem univerzalniji da može i po slabom vetru a i kad ne duva vetar od sledećih ST,AD,ID,IDK,IDKT ja sam mislio ove ID da uzmem jer do sad smo imali AD i već su se iztrošili i troši dosta više vode.
Moja preporuka idk ili idkt. Samo sto za idkt treba dobro sito. Evo imas ovde malo opsirnije o svakom tipu.

http://www.agritechnicom.co.rs/rezervni-delovi/lechler-dizne-za-prskalice/

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Imaš i ZR u agritehnicomu orihinal lehler,ja ih koristim vec godinama i orezadovoljan sam ,imas i njihovu aplikaciju i ako je prskalica ispravna da ne kazem u litar je našteluješ.Koristim ih i na atomizeru i na prskalicu.
 
Nazad
Vrh