Prskalice

Ja celu prskalicu sa kopirajućim granama napravio za 950 eura, a oni za grane traze preko 1000 eura.
 
Završen remont.
acd677fe617a92aef70fb10a5441646f.jpg
bf6a85373972fdb69152a1eb630b4eb7.jpg


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
120 l pumpa ,dobio sam je na poklon zamalo da završi na otpadu,ventili su bili loši svi i membrana ona što se duva pukla,novo ulje ,malo je razradio kao nova.
Kiš išla je prepeka pa je tu pored prilično lepo i toplo pa da ne dangubim malo se igrao sa pumpom.
 
Treba li kome? Višak mi je
fe82690d18b85c8c7a5c2af3b891c1e8.jpg
0dffdecd22f0d0c90e278484649cd53e.jpg


Послато са Smartphone6.1 уз помоћ Тапатока
 
Само буре (тај бидон) без кострукције?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Imam slobodne grane od Agromehanike MRX 15 pa sam razmišljao dat ih nekom majstoru da ih prepravi da se hidraulično sklapaju. Ako neko od vas zna kakvog majstora koji je tako šta radio molio bi kontakt broj. Fala.
 
Hidraulične grane su sasvim drugačije od običnih, no sve je moguće.

Mene zanima, jel postoji neka vrsta manometra(elektronski), da se ispod postojećeg stavi T račva, i na njemu prikljucak koji bi vodio do manometra u kabini i pokazivao trenutno stanje? Da ne bi morao stalno da se okrecem.
 
Jesi li gledao kod kineza? Ja cu verovatno naruciti neki bas zbog tog razloga.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kod nas nisam, ali gledao sam na AliExpress, i ne mogu naći ništa slično, barem to kako sam ja zamislio.
Video sam da je neko od kolega postavljao, davno, sa komandama u kabini, i da ima manometar, samo ne znam kako je to rešeno. Ako je crevo od razvodnika do manometra, to mi se ne sviđa.
 
Na te kineze sam i ja mislio... pa sa kablom su ti digitalni, ne znam samo koje su duzine ali to nije problem da se produzi.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh