Prskalice

Nisam zaboravio,a nisam ih postavio jer jos nije sve gotovo.Uglavnom evo jedne,glavne osnove.
U principu to je ceo patent "ukraden" od clana zeljko025 koji se ovde na forumu i nalazi.
img1734.jpg

Nadam se da cu u toku dana jos slikati,pa novih postaviti.

- - - - - - - - - -

Ovako ce se kaciti krila,treba jos da zavrsim blokadu krila i da ofarbam.
img1735.jpg
 
Здраво свима.
Шта мислите о Бата прскалицама?
Хтео бих да купим за прскање крушке, па ме занима да ли да узимам ону са вентилатором или обичну са дизнама...
 
Prosle god u prskanju soje poceo je polako da opada pritisak na manometru prskalica Aagromehanika 440l,zavrtanjem onog crvenog tockica za stelovanje pritiska nista se ne postize ranije je funkcionisao cim ga pipnem malte ne,uradio sam posao do kraja ali za ovu sezonu to ne moze da prodje.Razvodnik je kupljen nov pre 2god creva i cevi sve je odlicno,sumljam na pumpu odnosno neki kvar u pumpi sta mislite odakle da krenem:sta:
 
Prosle god u prskanju soje poceo je polako da opada pritisak na manometru prskalica Aagromehanika 440l,zavrtanjem onog crvenog tockica za stelovanje pritiska nista se ne postize ranije je funkcionisao cim ga pipnem malte ne,uradio sam posao do kraja ali za ovu sezonu to ne moze da prodje.Razvodnik je kupljen nov pre 2god creva i cevi sve je odlicno,sumljam na pumpu odnosno neki kvar u pumpi sta mislite odakle da krenem:sta:
Nevalja razvodnik
 
Svake dve-tri godine skinem razvodnik i komšija napravi mini remont i nema problema.

A možda imaš negde neku nečistoću u sistemu koja pravi problem. Ja sam prošle godine imao sličan problem i našao u sistemu deo plastike sa ambalaže herbicida.
 
Nazad
Vrh