Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Kaze Ministar da je samo Banat je izgorao...dobro je mi u Bačkoj smo se izvukli...haha:)Čovek pre neki dan bio u okolini Sombora,zna kakva je situacija,i bez blama laze narod bez da trepne...
 
Nedeljković i Radoslav su mi se smejali.Ne znam da li su i dalje u ljubavi.Izgleda da im je viber kratak pa ne može da dobaci do N.Sada.
Smejte se vas dvojica koliko hoćete.Poruke pišem na računaru.Ali ne znam ko ste vi da bi vam se pravdao.Možda ste mnogo bliže vlasti nego što mnogi ovde misle.Takvi će biti i protesti samo sa novim predstavnikom.
 
Ima snimak iz Novog Sada.....
Maaa ovo je sprdačna !!!! Kad izađu radnici Zastave oni u Bgd blokiraju Gazelu!!!!!!
A ne ovo,mi moramo prijaviti gde ,kuda,i na kraju parkiraju jedan John Deere ispred Izvršnog veća Vojvodine da bi ga slikali za novine..... cccccccc.
Radoslave, stvarno cenim tvoj trud i zalaganje i nemoj pogrešno da me shvatiš.

Овако да се зна милиција је обећала да ће нас спровести на најбезбеднији могући, начин до зграде извршног већа. Али џукеле увек џукеле крену да нас насанкају али им није успело. Брзински договор је био да их пар трактора блокира, а нас око 60 да на све могуће начине улетимо у НС и да се разбежимо по улицама, а глацни циљ је био зграда извршног већа. Нас једно 20 трактора је успело да од Римских Шанчева пре,јебемо блокаду возећи кроз јендеке у домогнемо се Темеринског и, Сентандрејског пута. Онда почиње игра мачке и миша док су ове држали на мосту под блокадом нас су јурили по целом граду и тај Џондир је успео први да стигне испред Зграде Извршног Већа док смо ми остали јурцали уличицама. Једна група је заустављена према транзиту друга код Бига, а мене су извели скутером у индустријску зону као ту да стојим и чекам патролу. Ја сам побегсо на Руменачки пут и одатле дошао. Тренутно има преко 70 трактора испред Ивршног Већа и, још пристижу. Зато, ако нисте упућени без љутње али не мојте коментарисати и вређати труд људи, који се боре на све могуће начине да нешто се постигне. Ако мислите да можете боље, а ви седите у кола па дођите бићете добро дошли.
 
Ко уз ону ствар мени звекне централно кућиште предње вуче на Белорусу. Кад је почело да млати по мењачу и да варда реко готово мораћу звати Небојишу али прошло, је без тога скинуо предњи кардан и гас.
 
dakle izjave ovog tipa su kontraproduktivne.....nismo protiv vucica i nedimovica ali onaj ko je zakuvao ovo oko cene sucokreta a to je po recima opet istih onih koji protestuju upravo vucic i nedimovic,isti ti vucic i nedimovic treba da pomognu
procitajte komentare nema ih puno ispod klipa

ovakvih twitova tj misljenja koa ovaj je na stotine na twiteru
Ovaj što daje izjavu inače kod Radoslava je često u klipovima.
 
Nazad
Vrh