Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Боље да ови млађи нараштаји не гласају јер би ту било гласање за легализацину разних опијата, укидање школа и још које каквих будалаштина. А запели сте за пензионере као да су они за све криви.
Penzioneri su dežurni krivci za sve.Mlađi ne znaju kako bi nešto promenuli pa traže krivce.Malo manje buljenja u telefone a malo više druženja-možda nekad donese boljitak.Do tada-pomrčina.
 
Pa dokle više kolega.Ja sam od 54-e penzioner-pionir.I svi pljuju po penzionerima.Zato je bolje da se ne mešamo.A i to glasanje bi ti bila obaveza manje.I bez sekiracije ( samo površinski ).
 
Treba da ih je sramota, niko iz opštine da izađe da nešto kaže pa makar i da nećemo dobiti ništa, kao da se ništa ne dešava, kao da smo vanzemaljci a ova izjava o blokadi narodne kuhinje i lomljenje betona to samo govori koliko su licimerni i nesposobni ali no.
 
Resavaju oni imovinsko stanje svojih naslednika jedno deset generacija ne brinite vi nista, mi smo ti koji naj....smo samo tako ne brinem se ja za njih, ni za ove pre njih...
 
Nazad
Vrh