Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

• Da

Glasovi: 231 70,6%
  • Ne

Glasovi: 96 29,4%

• Ukupno glasača
    327

tesla

Član
Učlanjen(a)
29 Maj 2011
Poruka
2.395
Pa oni protestvovali tamo gde treba, u centru Beograda !!!, i imali dobre organizatore (ne kupljene), a mi nekada davno, blokirali samo naše komšije, a ove iz vlasti se to nije ni doticalo, još nas ismejali, i još više nas gaze. Ko nam je kriv kada smo ovce...

frenk

Član
Učlanjen(a)
14 Mar 2015
Poruka
787
Pitanje je samo dokle smo spremni da trpimo?. Po meni to je davno prevrsilo svaku meru al kad većina ćuti i trpi onda ispadneš budala. Al dobro si rekao ko nam je kriv kad ne možemo da se složimo.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

mornar

Član
Učlanjen(a)
8 Apr 2017
Poruka
762
Gledao sam sinoc jednu emisiju o krizi u Grckoj i prodaji nekretnina i zemlje u bescenje i shvatio da ce isti scenario u nekoj skoroj buducnosti biti i u Srbiji naimeu jednom momentu kada MMF bude ocenio da je Srbija ispunila bonus sa uzimanjem kredita onda ce morati da se vraca a posto nemamo neku proizvodnju a imamo mnogo penzionera i radnika na budzetu i izmisljenih pljackaskih ustanova POCECE POREZ NA SVE POKRETNO I NEPOKRETNO a posto sirotinja nema nista tuci ce najvise zemljoposednike i TAKO IH NATERATI DA SE STO PRE OSLOBADJAJU DEDOVINE ZA SIMBOLICNE NOVCE A SVE KAKO BI SKINULI OMCU SA VRATA ali istina je da ima 800 000 clanova naprdna organizacija kazem clanova a koliko simpatizera to se nezna broja tako da SHOW MUST GO ON ili CRNI GAVRAN JA JOS CRNJI BUDZATI ORGIJA KAO U NAJGORIM NEMACKIM TVRDIM a narod za sada stojicki podnosi ovakve orgije sa bicevanjem i uriniranjem ,KO IZDRZI PRICACE STO KAZU PENZIONERI

savopunck

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2012
Poruka
3.615
Ja stvarno ne znam ko je taj koji simpa sns a seljak je i od toga živi i još mali po veličini gazdinstva,ima onih koji su kao seljaci a rade kod va u firmama njegovim ti idu na glasanje (ima ih tu na forumu i još su na glasu kao vredni i pošteni,mađari će glasati i to ovi koji su uzimali prosperitu u malo većim količinama tipa ne oni koji su skrpili za setvospremač 2.9 i rasipač veštaka od 500 l, i svi oni kao neke manjine i još se bave politikom u svojim nacionalnim većima.
A znam i one koji neće ići na glasanje konkretno mađare.
Ja ne znam kako je prosvetarima ,medicinarima i drugim profesijama,znam kako je meni,i ovaj post odgore veoma moguć scenario,jer vojvodina je veoma zanimljiva .

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.864
Kako se spremaju protesti poljoprivrednika, neka najava kraj novembra radi dobijanja iste subvencije kao taksisti, a sledeća godina je izborna jasno je da će se pojačati aktivnost botova i na poljoinfo forumu.

Zato da odmah napomenem dve stvari

1. Prva je da svako ko zna da je neko lopov, da je krao ili da je primio mito treba da ode u policiju i to da prijavi
  2. Druga je da će sve što se (slobodno) proceni kao spamovanje, hejtovanje, trolovanje ili proste aktivnosti botova biti obrisano bez obzira za koju stranku botovi rade ili se prosto neko zajebava jer mu je dosadno
Takođe će biti brisane i stvari nevezane za proteste, nego napisane čisto da se neko ispljuje ili se leče sopstveni kompleksi.

Kašnjenje subvencija i ostale zezancije koje su usmerene prema poljoprivrednicima su ozbiljna stvar i potrudićemo se da tome tako pristupimo.

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.792
Vrh