Protesti malinara 2020 godina (štrajkovi i slične stvari zbog niske otkupne cene)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Te obaveze su verovatno čuvanje ovaca a putuje za njima jer i one beže od budale a što se tiče njegove polj. mislim da nema zemlju više od saksije jer iz svih ovih budalaština koje piše očigledno je da ga neko plaća za to ako ga niko ne plaća onda ima ozbiljne psihičke probleme to je moje mišljenje možda grešim?
Ma koje ovce nije covek ni za to, pogubio se totalno, ne zna nisto o proizvodnji, ne zna nista o ekonomiji, nema pojma o cenama maline, samo prica neistine, ignorisite ga ljudi, samo tako ga se mozemo otarasiti, njega i ovih budalastina i neistina
 
@pekarinho

Vi rekoste da cete da odete sa foruma...? Kad je neko bolji od vas kad zna vise jedino sto mozete je da omalovazavate... Nastavite sto se mene tice, nemam problem sa time...Kako stvari stoje ja jos ispadoh i neki ubaceni elemenat... Zanimljiva je ta opsesija nasih ljudi koji kad nesto ne znaju i ne razumeju to najlakse prihvate kroz neku teoriju zavere....
 
Koliko smo tuzna drzava moze se videti i na ovoj temi gde vas nekoliko pridajete paznju psihickom bolesniku koji je tezak invalid i ne moze da se krece, pa usled viska vremena troluje ovde neprestalno jer je konacno dobio malo paznje u zivotu.
Stvarno je jadno i bedno kako je ovaj invalid docekao da dobije malo paznje.
Uostalom ovde pise samo desetak ljudi od kojih polovina i nema malinu, ako hocete prave informacije imate na fejsbuku grupe koje broje preko 100 hiljada clanova, i gde se ovakvi psihici banuju pri samom pokusaju trolovanja.

Ostavite ovog majmuna neka se dopisuje sam sa sobom, posto ocigledno admini ne zele da ga sklone iz samo njima poznatih razloga.
 
Jeste druze sve si u pravu, ali pogledaj temu radovi u malinjaku od pocetka, koliko je kvalitetnih ljudi, saveta itd. bilo i svak je mogao da nauci mnogo ali ovakvi kao ovaj su rasterali sve a vidim da ce i nas par sto nesto kao pisemo, delimo svoju muku itd.
 
Upravo to i kazem.
Ranije je ovaj deo foruma sluzio da se razmenjuju saveti i ideje, i stvarno je imalo sta da se procita i nauci.
Ali se onda pojavio ovaj invalid i svojim trolovanjem oterao skoro sve proizvodjace maline, jer niko normalanan nece da cita gluposti koje ponavlja na svakoj stranici a niko ga ne sankcionise.
U grupi Mainari Srbije su pisali jednom o ovom invalidu i kako je upropastio teme o malini na ovom forumu.
Tamo je sada vecina clanova odavde, i plus mnogo drugih malinara iz Srbije i okruzenja, i stvarno ima sta da se vidi i procita.
Bilo je par pokusaja trolovanja poput ovog psihopate, ali su saseceni u startu i izbaceni iz grupe.
 
Koliko smo tuzna drzava moze se videti i na ovoj temi gde vas nekoliko pridajete paznju psihickom bolesniku koji je tezak invalid i ne moze da se krece, pa usled viska vremena troluje ovde neprestalno jer je konacno dobio malo paznje u zivotu.
Stvarno je jadno i bedno kako je ovaj invalid docekao da dobije malo paznje.
Uostalom ovde pise samo desetak ljudi od kojih polovina i nema malinu, ako hocete prave informacije imate na fejsbuku grupe koje broje preko 100 hiljada clanova, i gde se ovakvi psihici banuju pri samom pokusaju trolovanja.

Ostavite ovog majmuna neka se dopisuje sam sa sobom, posto ocigledno admini ne zele da ga sklone iz samo njima poznatih razloga.
Tuzno je to sto vi niti ste napisali neki kontra argument niti ste rekli sta sam to pogresno napisao, niti ste izneli neku svoju ideju ali ste zato stigli da napisete more uvreda upucene na moj racun. To govori dovoljno o vama...
Moje informacije su vise nego dobre i realne tacne i ne mogu se naci na FB
 
Upravo to i kazem.
Ranije je ovaj deo foruma sluzio da se razmenjuju saveti i ideje, i stvarno je imalo sta da se procita i nauci.
Ali se onda pojavio ovaj invalid i svojim trolovanjem oterao skoro sve proizvodjace maline, jer niko normalanan nece da cita gluposti koje ponavlja na svakoj stranici a niko ga ne sankcionise.
U grupi Mainari Srbije su pisali jednom o ovom invalidu i kako je upropastio teme o malini na ovom forumu.
Tamo je sada vecina clanova odavde, i plus mnogo drugih malinara iz Srbije i okruzenja, i stvarno ima sta da se vidi i procita.
Bilo je par pokusaja trolovanja poput ovog psihopate, ali su saseceni u startu i izbaceni iz grupe.
Drugii post i opet vredjanje? Jel to samo vi imate pravo malinu da proizvodite? Moja porodica ima 1,2 Hektara, pomognem kad stignem...

Sta znaci trolovanje ako je ova tema slobodna? Procitajte pocetak teme pa cete videti sta pise....
 
@Sava Savic
Druže, meni on više liči na gebelsovog (sa ogromnim razlogom malim slovom) đaka! I uopšte ne mislim da je naivan! Takođe sam siguran da je hladnjačar, smeo bi' guzicu da stavim na vrelu plotnu ako nije tako!
 
@Ibarska dolina

U velikoj ste zabludi nisam hladnjacar... Cak sam delom i proizvodjac malina isto kao i vi, radim u malinjaku kada mi vreme i obaveze dozvole a inace se o njemu brine moja porodica.
 
Da li ovo moze resiti probleme proizvodjaca?


Po meni ovakve radne grupe i razna tela nisu nikad uspela neki realni problem da rede, puno bi celishodnije bilo da drzava putem subvencija proba da pomogne ovaj sektor.
 
@Sava Savic
Druže, meni on više liči na gebelsovog (sa ogromnim razlogom malim slovom) đaka! I uopšte ne mislim da je naivan! Takođe sam siguran da je hladnjačar, smeo bi' guzicu da stavim na vrelu plotnu ako nije tako!
Niti je hladnjačar nit malinar da je bilo šta od ovog radio bi nešto nebi ovde bio 24/7 ovo je neki teški psihički poremećaj i ako se nešto ne promeni svi će otići sa ovog lepo zamišljeno foruma.
 
Niti je hladnjačar nit malinar da je bilo šta od ovog radio bi nešto nebi ovde bio 24/7 ovo je neki teški psihički poremećaj i ako se nešto ne promeni svi će otići sa ovog lepo zamišljeno foruma.
Ispade da sam ja najveci problem na forumu? Umesto teskih reci, okacite nam neku vest (kao sto sam ja malopre uradio) dajte neki vas stav da cujemo, ponudite resenje problema, ukljucite se konstruktivno u diskusiju....
Pisao sam cime se bavim da se ne ponavljam vise...
Ljudi su u karantinu, sve je neizvesno jos uvek i tesko i napeto ali opet napisati tako nesto za mene a da vas pri tome nijednim postom direktno nisam uvredio je u krajnju ruku zabrinjavajuce....
 
@Strong-Berry
Što se brecaš, samo iznosim svoje mišljenje na civilizovan način.
Svako ko ulazi u bilo kakvu polemiku sa ovim psihopatom je isti kao on.
On je tezak invalid i ne moze da se krece, pa zato ima vremena na pretek, da visi na forumu non-stop.
Ali svaki majmun koji mu odgovara mu daje na znacaju, i zato se ne prica uopste o temi i malini, vec samo o njegovim psihickim problemima.
Nije ni bitno, i sam cu napustiti forum zbog ovog psihopate, jer nema smisla gubiti vreme ovde i davati invalidu paznju, koju je ocigledno uspeo samo ovde da dobije u zivotu.
 
@Sava Savic
To ko je kakav neka prosude oni koji prate forum. Napisati tako nesto o nekome ko vas nijednom recju nije uvredio ili na bilo koji drugi nacin omalovazio na ovom forumu govori samo o tome da vi imate ocigledno velikih problema.... Vaspitanje i kultura mi ne dozvoljavaju da se spustam na vas nivo, jer vama treba pomoci...
Prosetajte, procitajte nesto ili odgledajte neki Film, razumem da je tesko i da smo svi pod stresom ali nema potrebe za tako teske reci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh