Protest mačvanskih stočara

AGROfamily

Član
Učlanjen(a)
5 Feb 2010
Poruka
70
Lokacija
Šabac
Protest macvanskih stocara zakazan za 25.02.2010 god. u 14h u Bogaticu, :bravo: ko zeli i moze da dodje. Ministarstvo poljoprivrede je obecalo da ce prisustvovati protestu :bravo: :bravo: :bravo:
 
Odg: Protest macvanskih stocara

Juce je ministarstvo imalo sastanak sa klanicarima i dogovoreno je da otkupna cena tovljenika nesme biti manja nego sto je u okruzenju ako im je verovati, dali neko zna koja je cena u okruzenju kako to oni kazu. :ppozdrav:
 
Odg: Protest macvanskih stocara

AGROfamily je napisao(la):
uvozili su svinje iz Madjarske po ceni od 130 din
Probajte da uvezete polovan auto iz Madjarske, sto uredbi treba ispostovati, naplacati se raznih taksi, poreza i dadzbina, poreza na carinu i transportne troskove ... a mi cutimo li cutimo ::lose::
 
Odg: Protest macvanskih stocara

zozon je napisao(la):
AGROfamily je napisao(la):
uvozili su svinje iz Madjarske po ceni od 130 din
Probajte da uvezete polovan auto iz Madjarske, sto uredbi treba ispostovati, naplacati se raznih taksi, poreza i dadzbina, poreza na carinu i transportne troskove ... a mi cutimo li cutimo ::lose::
To je tako za nas obicne smrtnike , sto se ne moze reci za klanicare ,secerane i uljarice... oni su monopolisti i oni mogu da rade sta im je volja a mi mozemo samo da gutamo sojinu sacmu po 52din i tovljenike po 80 din/1kg. Mislim da je red da se digne "kuka i motika" i da trazimo svoja prava. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Post je spojen: [time]1267053455[/time]
_________________________________________________
UDRUZIMO SE VEC JEDNOM !!!!
 
Odg: Protest macvanskih stocara

Zdravo svima. Za informaciju svinje iz Makedonije FCO okolina Pirota i Vranje su 140 nasih dinara
ali je to standardizovana roba ,znaci sve su 3 do 5 kilograma iste tezine.Ali je to najmanji problem jer toga malo ulazi, naj vise je mesa sumnjivog kvaliteta, BITNO DA JE JEFTINO pa slepci moraju da jedu oni ne vide. Opet cemo mi blokirati ovaj put CELU SRBIJU nemaju oni toliko POLICIJE.
 
Odg: Protest macvanskih stocara

Kako je prošao protest ili još bolje dali je prošao.
 
Odg: Protest macvanskih stocara

Sastanak je slabo organizovan i dosta neozbiljan svi su pricali sto ih bole ja to razumem
ali je tema bila svinje prvenstveno i bili su ljudi iz ministarstva ali mi kakvismo. Ljudi vise nikome ne veruju tako da su jedva progovorili par reci . Zakljuceno je otprilike ovako da se oformi
jedna delegacija koja bi otisla u Beograd i tamo pregovarali dok se ne pronadje resenje.
Ja u resenje verujem jer svako ce da stiti svoje interese (SRANACKE) ,NE ZABORAVITE DA
CE USKORO IYBORI ovo se vise izdrzati ne moze. Prelice oni pare odnekud. :cao: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh