Problemi u radu Poljoinfo foruma

Zašto me forum uvijek odjavi u nekom kratkom roku?
Nekih možda 1h...

Treba da se klikne na dugme "zapamti me", i neće se sam odjaviti.

29dwxhf.jpg
 
Vec neko vreme kada se ulogujem iskoci onaj prozorcic preusmeravanje ili sta vec pise i kaze mi thank you for logging in pitbullns itd i vrati me na pocetnu stranicu, ali ne budem ulogovan, vec prozorcic za username i password budu prazni kao da nisam nista ukucao. Probavao sam tako par puta da se ulogujem iznova i onda sam odustao i otisao da citam forum kao gost, kada kliknem na bilo koju temu i kada je ucita tj. cim se otvori nova stranica automatski sam ulogovan.
 
I kod mene se tako desavalo u zadnjih par dana, ali evo malopre sam se ulogovao kako treba. Stalno koristim mozillu.
 
Koristim forum sa različitih računara u kući, svugde je lisica, na nekom kompu zeza a na nekom ne.
 
Kod mene od veceras tako zeza, koristim chrome. Fora je sto mi one ikonice ne rade za teme gdje se nesto pisalo, tj ne procitane, ponasa se kao da sam gost.
 
Desi se povremeni da neke poruke budu nedostupne uslede neki premeštanja tema ili poruka, treba da prođe nekad i ceo dan do se baza podataka ne osveži na ispravan način.
 
Nazad
Vrh