Problemi u radu Poljoinfo foruma

Postovi koje se ne vide sa kompa , preko mobilnog i tapatalka su vidljivi , mozda pomogne resavanju ovog problema
 
Imao sam sada isti problem u "sportu". Nije se video post od clana "slobapatrola". prebacio sam iz sporta u chat tri posta i tako Slobin post vratio na stranu mislim 105, a onda one postove iz chata vratio ponovo u sport i sada sve stima. Zablokira i treba neko od urednika ko ima u toj temi ovlascenja da uradi isto.
 
Tema Alati i radionice ima problem.Znam da sam pisao u temi a sada nema mog posta a nema ni nekoliko predhodnih .
 
Meni pokazuje da imam ne pročitane poruke u više tema a kad ih otvorim te teme se ne vide.
 
Ljudi i pored najbolje volje ja u tim temama ne mogu nista da ucinim posto nemam ovlascenja za te teme, valjda ce neko od supera pokusati..
 
Trebalo bi da napišete koja je tema problematična, a mi ćemo videti da to rešimo što je pre moguće.
 
Zeza me tema Trenutna cena kukuruza,zadnji post mi pokazuje datum 4.9. od clana tesla a vidim na pocetnoj strani desno da je pisano u toj temi.
 
Zeza me tema Trenutna cena kukuruza,zadnji post mi pokazuje datum 4.9. od clana tesla a vidim na pocetnoj strani desno da je pisano u toj temi.

I kod mene.
Vec 3 teme (pre 2 dana je poceo da...)
Trenutna cena kukuruza
Akumulatori
(Bilo problem sa IMT traktori, ali sad sa ) Koji traktor koristite

:S

I da napomenem, da je ovaj post moj 1. u ovoj temi => Svaka cast! :)
 
Probajte otvoriti sada, a još ako primetite još koju napišite ovde.
 
Samo Koji trator koristite tema ne radi. Ostalo je ok (Hvala!).

- - - - - - - - - -

Sve je u redu, sve radi savrseno.
Hvala! :ppozdrav:
 
Problem je otklonjen, ako primetite još u nekoj temi javite ovde.
 
Probaj neki drugi program (Opera, IE, Chrom,Firefox) ili sa nekog drugog kompjutera da se uloguješ. Akoti ispisuje neku grešku bilo bi dobro daje iskopiraš ovde.
 
Nazad
Vrh