Problemi u radu Poljoinfo foruma

Boga mi ja sam sa hromom imao problema ovih dana ali se sada sve smirilo.Mozilu ,exsplorer i makston nesto ne volim.Operu koristim za druge stvari a hrom mi je naj drazi.Ali desi se da zataji.
 
Koristim chrome stalno i evo primera:
:haha: i sada posle korekcije:haha:, za divno cudo drugi smajli nisam korigovao ali je na svome mestu, dok prvi vidite gde je.
 
Evo probacu i druge:
:bravo:,:riba:


---------- Poruka napisana u 18:43 ---------- Prethodna poruka je at 18:40 ----------

Nisam smeo na uredi poruku, ali sada sam doneo smajli sa Formaxovog foruma da vidimo kako ce se on postaviti. Cerka mi je diplomirani informaticar i kaze da nije do lapa nego da je do foruma.

---------- Poruka napisana u 18:45 ---------- Prethodna poruka je at 18:43 ----------

Kao sto se vidi postavio se kako treba, ali smajli je sa drugoga foruma.
 
@culy
Tako se ponašaju smajliji samo oni koji se ne slazu sa onim sto smo napisali.Ovi drugi sto su saglasni oni stoje uz tekst.To se zove protest.
@Duško58
Ovaj sa drugog foruma nije upoznat sa problemima ovdašnjih smajlija:haha:
Ja sam u miru sa mojima:osmeh:
 
Ima ova opcija u delu za uređenje profila, a ako baš ne možete naći, javite se administratorima.
 
Linkovi su u osnovi zelene boje, tako da se u osnovi na to ne može uticati.
 
Cek koliko sam te razumeo hoces da napravis da je neka rec ustvari link?
 
Jednostavno zaplavis rec ili reci kursorom koje zelis da budu link i onda kliknes na ikonicu da ubacis link i to je to.
Ili ako hoces teze preko koda onda ovako
[url=http://linkdonekogsajta.com]Rec koja ce da bude link[/url]
 
Zašto je ovakav prikaz u ovoj temi?
5uqn29.jpg

Možda je i pisano o ovome ali ne mogu da pronađem.
 
U adres baru se vidi da je to arhiviran primerak. Pri vrhu strane se treba nalaziti link plave boje, koji vodi do redovnog prikaza. Kako si do toga stigao neznam, ovo je uglanom namenjeno onima koji dolaze sa pretraživača.
 
U opciju napredna pretraga sam ukucao naziv teme i dobio ovo kada sam otvorio temu, nekoliko puta sam pokušao da uđem u tu temu i uvek je ovako bilo.Sad sam tek uspeo normalno da uđem u tu temu.
 
Neznam dali je ovo pravo mesto da napišem ovo ali kad tražim preko mozile sajt poljoinfo izlazi mi da je to "neprijateljski nastrojen sajt" e sad možda to i nije nešto strašno ali za laike kao ja to je najblaže rečeno-neprijatno.
 
Nazad
Vrh