Problemi u radu Poljoinfo foruma

I kod mene je isti slučaj. Ne bih se iznenadio da ga neko namerno ometa!
 
Previše korisnika u jednom trenutku, što nas dovodi do toga da nam treba sledeći hosting paket, veći naravno. Znači nije do vas, nego je do foruma.
 
Opasno kašlje i učitava jako sporo i iz više puta. Meni to liči na nekog kakera. Stalno dobijam ovaj tekst:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@poljoinfo.ska-ipi.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache mod_fcgid/2.3.6 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at poljoinfo.com Port 80
 
Zašto forum šteka u zadnja dva dana. Treba mi po 10 -ak sekundi da otvorim neku temu, stranicu. Nekadi ne otvori nego izbaci greško. Da li je došlo do zagušenja servera i njegove preopterećenosti ili je u pitanju neka druga stvar?
 
sporost

treći put pokušavam ovo je prestrašno ovako se ništa nemože samo neki eror 404 dokle će to trajati.
 
Nazad
Vrh