Problemi u radu Poljoinfo foruma

čika jova od podne počinju oni koji nisu poljoprivrednici pa mogu dugo da spavaju a mi (ja) svako jutro dizanje 4,30.
 
I meni teško učitava strane, po nekoliko puta moram da idem na refresh...

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@poljoinfo.ska-ipi.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
Odkako je zatvorena tema Protestna voznja traktorima odma bplje radi. Ovi po sluzbenoj duznosti odahnuli i malo popustili pritisak na forum.
 
Nema veze brzina interneta za ucitavanje stranica,za normalan rad je sasvim dovoljno 256kb/s,ja imam 4mb/s i kad nece onda ne vredi ni 44mb/s.
Ove velike brzine interneta su samo za skidanje bolje,za obicno surfovanje nisu potrebne.
 
veceras imam stalno problema s logiranjem , zapravo sam logiran ali ja to ne vidim , jer nemam ono nove poruke i ostali meni.
 
Evo, ima nas trenutno 170 na forumu sa sve gostima, a neće.
Sada!
A uvece?
Ujutro i poslepodne svi nesto rade i nisu tu,
posle 22:00 i svi sednu i svi na poljoinfo.com.
I svi traze ili da se hvale ili da kukaju ili da citaju ili da pitaju i jednostavno server ne moze to da isprati.
Nije u pitanju novija ili starija verzija,u pitanju je server....zato ja kazem da se forum "siluje"...svi bi da udju,al' jednostavno nema mesta!
To sve nekako ovako izgleda!
254354_10150205109566852_377366401851_7514610_4116588_n.jpg
 
Nazad
Vrh