Problemi u radu Poljoinfo foruma

Kakav je Flickr za deponovanje i kasnije deljenje fotografija po forumima ?

Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
Flickr je ranije imao besplatan memorijski prostor od 1TB ili više, za skladištenje fotki, ali pre dve godine je to ukinuto. Za postavljanje fotki na forum meni nije bitan servis, ima ih baš dosta.
Najlakše mi je na imgur ili fotkicu, jer nije potreban korisnički nalog.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ma razumem ja tebe, ali kod mene nema linka ka reklami, samo deo za sliku.
Al ajd', nema veze, pretpostavimo da iskopiram taj deo koji si ti obeležio plavim na drugoj slici. Kad taj iskopirani deo pastujem u polje za pisanje posta, prvih pet simbola budu prikazani crnom bojom, dalje sve do krajnje uglaste zagrade bude zelenom bojom, i na kraju krajnja uglasta zagrada opet bude crne boje. Evo ovako:

Problem-poljoinfo.png


Znači iz nekog razloga poljoinfo forum više ne prihvata "hotlink for forums" iz postimage (a vidim i sa drugih sajtova za slike), u smislu da je to dovoljno za prikazivanje samo slike bez ičega drugog već doda određene karaktere zaokružene na sledećoj slici:

poljoinfo-fotka-1.png
 
Probaj da obrises taj deo gde pocinje https pa sve do druge zagrade gde pocinje img, rekao bi da je kod tebe tu problem.
 
Нешто се већ данима догађа са форумом кад улазим преко тапатока. Проблем је само са пољоинфо форумом. Да немамо некога диверзанта.
 
Postoji neki problem sa Tapatalk-om, ali ima još par sitnijih problema koje gledamo kako da rešimo.
 
Meni često jako dugo učitava forum preko tapatalk...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nije do foruma, do Tapatalk je. Isti problem i sa ostalim forumima.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Što se tiče drugih foruma i problema sa Tapatalkom znam da imaju problem i vukovi sa Dunava.
 
Da li se jos nekome desava da kasne poruke? Juce sam primio poruku a tek danas vidim obavjestenje.
 
Meni tapatalk napokon proradio, nekoliko mjeseci sigurno nije radio. Mada i dok je radio ako mi je malo slabiji internet ne ucitava forum kako treba, sad mi glupo u 10 navece ici ko debil po dvoristu i gledati kako radi tapatalk 😂.
 
Neki oglasi, reklame se od večeras pojavljuju. Ima još neko taj problem? Preko telefona ulazim na forum,ne koristim tapatalk.
 
Ako može slika ekrana sa oglasom (screenshot) ili bar za čega je oglas. Ima opcija da se povremeno pojavljuju vinjete pri vrhu i dnu ekrana na mobilnom, ali one zauzimaju 10% ekrana.
Uglavnom javite ako se još kome šta pokaže.
 
Uključena je ta opcija za forum, ali je smanjena za minimum, prisutna je na forumu već dve godine. Kako u tom periodu nije bilo (previše) žalbi, a ja nisam menjao podešavanja, ostaje mogućnost da je Google sam pojačao tempo sa prikazom reklama.

Sačekaćemo koji dan, pa ako nastave tim tempom isklučiću ih pošto na taj način nisu od velike koristi.
 
Uključena je ta opcija za forum, ali je smanjena za minimum, prisutna je na forumu već dve godine. Kako u tom periodu nije bilo (previše) žalbi, a ja nisam menjao podešavanja, ostaje mogućnost da je Google sam pojačao tempo sa prikazom reklama.

Sačekaćemo koji dan, pa ako nastave tim tempom isklučiću ih pošto na taj način nisu od velike koristi.
Pocinje da bas smeta...reklame samo iskacu-cas od gore,cas od dole.molim ako moze nesto resavajte.
 
Nazad
Vrh