Priplodni materijal

4u87k8.jpg

2ufx3it.jpg

Stiglo je pojacanje na moju mini farmu pietrenka stara 3 meseca.
 
35k1kw8.jpg

Ovo Je slika Velikog Jorksira.
Na zalost nije vise u zivotu, inace je bio jedan od najvecih Nerastova u Srbiji I Ostavio je Mnogo Potomaka.
Deo posta obrisan, objašnjenje poslato na pp. Z.K.

 
Poslednja izmena od urednika:
Ne vadim seme inace iskljucivo ide samo na skok i za moje krmace. Taj Pietren je vec omatorio, sigurno meri izmedju 350 i 400 KG i brzo ce da se Likvidira. A uskoru cu Postaviti sliku njegovog Naslednika (Mladog Pietrena) koji je vec poceo da skace.. :osmeh:
 
Evo malo da osvežim temu....

Prasići Velikog Jorkšira stari 17 dana.Svi su rezervisani za priplod.Majka je sa farme Farkaždin a otac iz Agronorovog centra (Norveška).

eq2der.jpg


zofk2d.jpg


2mplm4o.jpg


3328hg8.jpg


I jedna grupna slika....

vpxcoj.jpg
 
Marko ja ne vadim seme Pietrena .. Ali imam extra Nerastica za proplod otac mu je Gore na slici.
Pa ako si zainteresovan javi se. A mogu i ako hoces njegovu sliku da postavim. ::namigivanje::
 
Aj postavi da vidimo.
Da si mi bliži ja bi kupio jednog,iako imam 3 nerasta.(pijetren bi mi sad dobro došao za meleženje)
 
Poslednja izmena od urednika:
Uzeo bih ga Gorane, ali nemam ga gde trenutno. Mislio sam da l neko ne zna gde moze da se nabavi seme pietrena, posto ovde nema.Nemam puno krmaca, tako da mi nerast nije neophodan, semenjenjem zavrsavam posao.
 
Nazad
Vrh