Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Tako se kaze uvek je jutro pametnije od veceri.
 
Odg: Priplodni materijal

Ljudi ako neko hoce zglavan pripolodni materijala, ima ga u Tresnjevcu kod Sente, bio sam tamo i odusevio sam se ono je tamo vrh.
 
Odg: Priplodni materijal

A o kojoj rasi se radi??


kikinda je napisao(la):
Ljudi ako neko hoce zglavan pripolodni materijala, ima ga u Tresnjevcu kod Sente, bio sam tamo i odusevio sam se ono je tamo vrh.
 
Odg: Priplodni materijal

Evo slika nerasta.
spaesh.jpg
 
Odg: Priplodni materijal

dobar je,koja je to rasa? Imam sličnog križanca PIC i njemački landras-
 
Odg: Priplodni materijal

u Tresnjevcu ima veliki jorksir, durok, svecki landrejs i nemacki landrejs. Starno su elitna grla, sto je najbitnije covek ne muva kao neki.
 
Odg: Priplodni materijal

lgtv5.jpg


Evo mojih miljenika. Ako Bog da, ovde neće biti škarta... Toliko su brzi da ih je teško fotografisati. :D
 
Odg: Priplodni materijal

mira je napisao(la):
Evo mojih miljenika. Ako Bog da, ovde neće biti škarta... Toliko su brzi da ih je teško fotografisati. :D
Pozdrav Miro i cestike na prinovi.
Borba za opstanak, uslikj ih kad se izvale da spavaju posle sisanja. Ajd pomeri se smesta ne baksuziraj.
 
Odg: Priplodni materijal

Pozdrav vidim znate nekog u Tresnjevacu svedski i nemacki landrasa mozete i meni napisati broj telefona
Post je spojen: [time]1286819097[/time]
_________________________________________________
Ja imam sad 5 komada F1 sad se oprasilo 3 . Jedan ima 13,drugi 17, a treci bi trebalobi danas
 
Odg: Priplodni materijal

Imam krmacu (hempsir x pietren),2 god stara,drugi put sprasna,2 meseca sprasnosti,za prodaju.Mirna i dobra majka,udojna,nije velika i glomazna.Ako nekog interesuje tu sam.Inace ide jer hocu da iscistim meleze i ubacujem u cistoj rasi,nista drugo nije razlog.
 
Nazad
Vrh