Priplodni bikovi

Toza

Član
Učlanjen(a)
29 Dec 2012
Poruka
139
Kad nemaju Walbranda trenutno,tražio sam Wabana i Jandu da uzmem nisu ni to imali. Valjda ce da naruče uskoro.

SimkeVa

Član
Učlanjen(a)
22 Sep 2013
Poruka
615
Kakva su vam iskustva sa bikom Vampir iz SVCKrnjaca? Na nagovor naseg veterinara osemenili smo kravu kojoj je tek odluceno prvo tele. Krava je izuzetno krupna i lepa na oko, posle prvog teljenja ima sigurno oko 800-850kg, veoma mlecna. Zanima me pre svega kakva su mu telad za dalji priplod, tov me ne zanima.
Takodje me zanima i Disco, isto telad za priplod.

milan971

Član
Učlanjen(a)
2 Jun 2011
Poruka
3.651
Imas sliku u teljenju krava na 189 strani moje junice od Disca ,u ovih prvih mesec dana po teljenju mlecnost 22-23lit ,izuzetno lako se muze i uopste sam zadovoljan sa njom.
Od Vampira nemam nista.

Učlanjen(a)
4 Maj 2010
Poruka
1.410
Još uvek dominacija Willeovih i Wall-ovih sinova. Zanimljivo je da se Huposlovi sinovi dosta dobro kotiraju, pogotovu Obwohl koji se nalazi kao živ bik U SVCE Velika Plana.

Erminos

Član
Učlanjen(a)
22 Jan 2014
Poruka
81
poz mozeli kominaci belgijskog plavog popd ovim imenom B08 BBG BE 155781824 BBB 30-11-12 80 886495 POLISS

шоне

Član
Učlanjen(a)
30 Jul 2013
Poruka
68
Имам јуницу од бика Мертин ТА,занима ме дал би ваљало осјеменити је биком Раиграс ? И ако може да ми неко објасни шта значи ознака ТА?

gromil

Član
Učlanjen(a)
5 Avg 2014
Poruka
374
Zna li neko nesto o biku "Mondragon"? Pokusao sam naci nesto o njemu ali bez uspjesno.Veterinar ga dosta hvali i forsira pa bih volio da saznam nesto vise.

Vrh