Prikolice

Dali neko ima na prodaju glavčinu točka od Lifam(ruska) 4 t prikolice.
 
Mislis na one ko sto Jovica Kardos ima?
Gledam sta mi je najpovoljnije radicu ja dosta sa njima samo puno mi je kupiti novu prikolicu uzimam samo zbog trostranog kipovanja
 
Da li mi neko može preporučiti ko remontuje prikolice, ali da je dobro odradi, a sa nije iz Melenaca. U pitanju je zmaj 470, treba sve komplet da se odradi, i koliko bi to otprilike izašlo. Odradio bi sam, ali nemam vremena.
 
Da li mi neko može preporučiti ko remontuje prikolice, ali da je dobro odradi, a sa nije iz Melenaca. U pitanju je zmaj 470, treba sve komplet da se odradi, i koliko bi to otprilike izašlo. Odradio bi sam, ali nemam vremena.
 
Da li mi neko može preporučiti ko remontuje prikolice, ali da je dobro odradi, a sa nije iz Melenaca. U pitanju je zmaj 470, treba sve komplet da se odradi, i koliko bi to otprilike izašlo. Odradio bi sam, ali nemam vremena.
Imas u pavlisu, bavanistu ljude koji rade.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Gledao sam slike i klipove kako remontuje Cerovski i baš je majstorčina.Član Biber iz Stapara je kod njega radio 2 Lozničke prikolice.
 
Ja se nešto razmišljam o sanduku što kosanović prodaje, komplet gornja šasija sa instalacijom, samo da se kući nabaci na svoju donju šasiju valjda 2600..
 
Ko zna da vari, verovatno da je bar za 600 do 700 e jeftinije... Ja ne znam, i dok platim majstora dođe na isto... E sad momentalno ni nemam novaca za tako nešto pa sam samo u fazi razmišljanja
 
Treba da radim remont klipova na zmaj prikolici, da li neko ima kontakt nekog majstora što to radi?
 
Ja bih ti preporučio majstora u Temerinu, nemam broj trenutno ali ću pitati komšiju pa ako ti treba večeras ću ga napisati...
 
Nazad
Vrh