Prikolice

Jesi li siguran da je to Tehnostroj? Meni više liči na MLAZ Bogdanci, jer sam takvu imao od 6 tona.
 
Jel ima ovo negde da se kupi? Ventil od prikolice.

2qd5vdx.jpg
 
Imam ja tih delova gomilu,pokloniću ti jedan,ako hoćeš samo ga slikaj celog jer ovi što ja imam su svi novi tip ventila.Šta uraditi sa takvim ventilom koji neće da koči?Čim stisneš kočnicu on pusti sav vazduh nazad u traktor.Koji deo je na njemu u mom slučaju crko:Ovaj sa @Mimsove slike ili onaj koji nije slikan tj slavina za odredjivanje sile kočenja?Imam nekih 5 komada starih ventila pa mozda se pozabavim da napravim jedan ispravan... ako ne bude opet 100-tinak evra i nov ventil..
 
Meni je na jednoj prikolici isti problem bio,skinuo sam ventil sa Mimsove slike i dobro naprskao WD-om.Probao i koči odlično a dokle će tako biti videću.Set za reparaciju tog ventila košta 1500 rsd.
 
Vec par puta sam uzimao te setove i svaki put je bilo bezuspesno pa sam opet kupovao nov ventil.
 
Otprilike i kod mene ista prica, stavio nov set i opet ne radi, tacnije koci al ne vraca kljuceve nazad,vrati tek kad prstom zatvorim ono sito ispod onda radi,jer sve vreme tu pusta vazduh po malo,a onaj kupljen kod cige na vasaru radi ko sat...placen hiljadu ili dve ne secam se..
 
Ja sam se namenjao tih ventila brdo, remontovao, sta sve nisam, na kraju sam probao da sipam uk2 ulje kroz crevo ne bi li se podmazao mehanizam, dzaba od toga, sluzi jedno vreme i cao.
Nikad nisam zagledao na kamionskim prikolicama na koju foru radi i da li bi mogao da se namesti, da li zna neko?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh